Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a lány azzal, hogy nem mondd semmit, sokkal jobban megbánt, mint ha elmondaná, hogy mi nem tetszik neki?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lány ilyen, ne aggódj..
2015. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán nem tudja úgy elmondani, hogy ne sértsen vérig. Nem akar összetörni téged, így inkább nem mond semmit. Képzeld magad a helyébe. Elég sz_r ügy, de szerintem kb ezt gondolhatja.

Faggasd addig, amíg kiböki, legalább túlesel rajta.

2015. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, de ha nagy ritkán előfordul, akkor azért, mert nem akarok neki fájdalmat okozni. Ennyi. Attól még ez nem jó megoldás, én is tudom, de ez van. Nem akarom megbántani és kész. Ráadásul lehet, hogy olyan dologról van szó, amin nem tudna változtatni. Akkor miért bántsam meg feleslegesen?? Amúgy én nem vagyok ilyen, de sok lány igen: szóval egyszerűen csak azt szeretnék, hogy kitaláld, mi a baj. Hiszen ha nem találod ki, akkor "biztos nem figyelsz rá eléggé, nem szereted, nem törődsz vele" stb... :D Én fiútesók között nőttem fel, szóval én nem így gondolkodom, de sok nő/lány igen.
2015. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!