Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most azért tényleg szexmániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most azért tényleg szexmániás lennék amiért azt gondolom hogy egy normális párkapcsolatba szükség van rendszeres szexre, és izgalomra?

Figyelt kérdés
Számomra semmi izgalom nincs egy olyan kapcsolatban ahol nincs szex. Max havi egy kètszer. A barátom szerint a testisèg nem minden ès ne csak azèrt kelljen nekem. Ès termèszetesen nem csak arra kell, de komolyan úgy tud rinyálni hogy a belső is számít, lènyeg hogy együtt legyünk, ha valamelyikőnk pl. Lebènulna akkor is örökre együtt leszünk meg ilyenek. Ezt a lányok szokták csinálni. De nekem meg igen is szüksègem van a szexre ès az izgalomra, majd ha elmúltam kb 40 ès lesznek gyerekeim akkor hajlandò vagyok lemondani sok mindenröl, de szerintem normális hogy 20 èvesen ki akarom èlvezni az èletet, rendszeresen szexelni a pasimmal ès pèntek estènkènt nem a tv előtt ülni mint egy öreg házaspár. De most egy hülye ribi lennèk amièrt ezt gondolom?
2015. máj. 10. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen normális a felfogásod :) No para ;) 25/F
2015. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%

Napi liberalizmus :)


Amúgy megcsrélődtek a szerepek nagyon. Szexmániás csajok és lelkizős csávók :D Aranyos mellékterméke az új világnak.


Amúgy sajnos jogos a félelme. Mi van ha lebénul, impotens lesz vagy jön egy "jobb" mint ő? Rögtön elhagyod mondván "hát én csak élvezni akarok mindent, le van szarva".


Bár nő vagy, ezért ezt nem is értheted. Ha kidobod rögtön jön egy másik. Ez férfi oldalról sokkal rosszabb. Ha kidob a csaj évekig nem lesz másik. És még akivel vagy az is mínusz tizes érzelmi szinten áll (sajnos)

2015. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

Hulye ribi vagy.

Inkabb orulnel,hogy ilyen rendes pasid van.

2015. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért nem mindegy, hogy miért csak havi 1-2 jön össze. Ha tényleg elfoglalt, esetleg mindketten azok vagytok, az más. Akkor ne fogd rá. De ha tökre ráértek, és akkor se akar többet... az kicsit fura számomra. Én ha tehetném, minden nap kényeztetném a barátnőm :D

Vagy legalábbis hetente többször. Ha ebbe ennyire eltérnek az igények, hosszabb távon lehet érdemes lenne más partner után nézni. Mérlegelj. Az ember köt kompromisszumokat, te tudod, ez neked mennyit ér, és hogy ő mennyit...


20/F

2015. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

szerintem ez a normális, én is így gondolkodom :D

nem csak a szexből áll a kapcsolatunk a barátommal, de igenis fontos része, és nem akarnám nélkülözni. ha nem tudunk valamiért 1-2 nap szexelni, abból sincs probléma, máshogy is tudunk szórakozni. de azért 20 évesen én sem akarok nyugdíjasként élni, nagyon kívánom a barátomat, akkor nem értem, miért ne szexelhetnénk naponta amennyiszer csak lehet :D :D szerencsére ez neki sincs ellene, ahogy a változatosság, izgalom sem.


szerintem a te párod kicsit furcsán gondolkozik.. :D egy egészséges kapcsolatban normális a rendszeres, és nem menetrendszerű szexre.

20/L

2015. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
kérdező: ez normális,nem havi 1-2 kell,hanem napi 1
2015. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Jó, mondjuk nőként könnyebb a szex, nem nekik kell teljesíteni közben. Hanyatt feküdni és várni a csodát könnyebb, mint felül tolni lehetőleg tökéletesen. Fárasztó ám a csajok által elvárt napi 4-5.
2015. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

#7: miért ne kéne nőként teljesítenem? ugyanúgy odateszem magam az előjáték, szex terén, mint ahogy a barátomtól elvárom. ha csak fadarabként feküdnék, élvezhetetlen lenne, és nem is kéne a napi több menet.

véleményem szerint a nő és a férfi is tegye oda magát a szexben, úgy teljesítsünk, amit a párunktól is elvárunk.

2015. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

#8


De akkor hogy van erő napi háromra? Iskola, meló mellett? Mert az ok, hogy akik segíjen vannak napi 5 is belefér, sőt náluk ez a megélhetés, de egy normális dolgozó párnál a napi 2 a max szerintem. Esetleg hétvégén napi 3 is beleférhet.


De realistább a napi vagy max kétnapi 1.

2015. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

munka mellett mi minden másnap együtt vagyunk, de a heti 3 minimum mégis kijön, pedig van, hogy 10-12 órát is dolgozunk


ha betegség v egyéb dolog közbejön, akkor hétvégén ki sem szállunk az ágyból és pótólunk


30+os pár

2015. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!