Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIK! Ez normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Ez normális dolog, hogy ilyet csinál?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt barátommal. Elvileg nagyon szeret és minden oké köztünk. Én a magam részéről tudom h tényleg nagyon szeretem viszont benne már kételkedek. Mégpedig azért mert már 2* is eljátszotta hogy észrevettem hogy a facebook-on ismeretlen, de igen szép, mondhatni gyönöyrű lányoknak ír, hogy szivesen megismerné őket és találkozna velük. Kérdőre vontam hogy ezt mégis hogy gondolja, és ha én itt vagyok neki akkor azoktól mi a büdös francot akar. Erre azt mondta, hogy ő semmit, engem szeret, ott csak barátkozás céljából ír. Lehetséges? Tényleg van ilyen, hogy legyezgetné a hiúságát ezzel? Vagy csak nem szeret és más után néz? Nem tudok rajta kiigazodni, mert azt akarja hogy költözzek oda hozzá mert nagyon szeret és mindig velem akar lenni. De nem tudom hogy hihetek e neki. Pasik légyszi írjatok hogy nektek volt már iylen, hogy ugyan volt barátnőtök, de azért írtatok másnak is vagy hagyjam el?
2015. máj. 10. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez elég furcsa. Ha még valami régi baráttal akarna összefutni, de ismeretlen lányoknak írogat olyat, hogy talákozna velük? Elég gyanús
2015. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Figy. Higgadj le, és olvasd el mégegyszer amit leírtál. Aztán mégegyszer. Nézd kívülről. Neked van még bármi keresnivalód mellette ezek után?
2015. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen h rajta kaptam a barátom h chaten más csajoknak teszi a szépet és egyszer álnéven beléptem hozzá beszélgetni

mikor kérdőre vontam a válasz anniy volt egy ez csak flört semmi komoly babla

végül megcsalt én meg szakítottam azóta a színét se láttam

2015. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

:DDD

most komolyan, van vmi konkrét megye, község csajok ahova beszülettek? mert hogy én sose futok össze ilyen sötét csajokkal az hétszentség, pedig jó lenne..

2015. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van..nagyon gondolkodom h otthagyom..csak annyira szeretem és fáj hogy miért csinálja ezt mikor minden olyan jó köztünk.Miért hazudik???
2015. máj. 10. 16:24
 6/15 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom: Volt barátnőm is csak "barátságból" ismert meg egy tőle 20 évvel idősebb pasit. Tegnap elhívta egy szórakozóhelyre a pasi, utána pedig csók is volt majd hazakísérte. Gondolom csak "barátságból". Persze én kellettem tartaléknak. Szóval sajnálom! :(


22/F

2015. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én vigyáznék vele! Először is nem kell elhinni mindent, amit a fiúk mondanak. Sokan csak azért mondanak szépeket, hogy bejussanak a bugyidba. Ez sajnos így van. Ha meg egy kicsit is nem bízol benne nem érdemes összeköltözni, később csak nagyobb lesz a csalódás ha kiderül valami. Fiú voltam!
2015. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Basszus!! Miért ilyen szemét minden pasi?
2015. máj. 10. 16:26
 9/15 anonim ***** válasza:

mert nem szeret, te meg ha szereted hinni akarsz neki

egyszer mindenkit megcsalnak az életben tanulsz belőle és kész, ez a jobbik eset ha még fiatalon megtanulod h mik az intő jelek később nem lesz ilyen naiv, szerelemtől vak stb

2015. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 To7ka ***** válasza:

Pont van egy olyan barátom, akinek ugyanezt csinálta a pasija. Nem egy szép legény, ellenben jól beállított képei vannak. Elhitette a lánnyal, hogy csak az önbizalomhiánya miatt flörtölget, és szüksége van mások elismerésére.

Totál marhaság. A pasik annyira nem monogám természetűek, és szerintem legtöbbjük nagyon nehezen mondana nemet, ha jól haladna egy új ismerkedés.

Ha abbahagyná miattad, valószínűleg csak jobban elrejtené. Esetleg akkor közölheted vele, hogy szeretnéd h leszokjon, ha simán előtted hagyja megnyitva fb-át, megnézheted, nem titkolja. Nem azt mondom, hogy ne legyen ekkora magántere valakinek egy párkapcsolatban, de ha amúgy nem rejtegeti, valóban nincs többről szó (nincs olyan amin jobban kiakadnál mint most ha látnád).


De ha még ezen felül titkos is az egész, akkor jah, pápá pasi:/ Ott csak a csajokon múlik, hogy mikor lesz több.

2015. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!