Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nem elég a kapcsolatunk, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, rengeteget dolgozik(sokat vagyok vele ott is), nekem meg a suli rengeteg időm elveszi tőle. Azt mondja kevésnek érzi a kapcsolatunkat. De ezt amiatt érezheti, hogy nem sok minőségi időt töltünk együtt. Nem szeretném elveszíteni. Gondolkodtam mit tehetnék, de kíváncsi vagyok ti mit javasoltok.

29F/21N


2015. máj. 10. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kevésnek érzi, akkor ő is tehet érte, hogy több legyen. És ha akarna, tenne is, tehát nem tudni mit szeretne. Hogy te mit tehetsz, azt ebből elég nehéz megmondani, mivel nem tudni, mi miatt érzi kevésnek a barátod. Időt nem tudsz többet teremteni a semmiből, tehát ha "csak" ennyi a baj, azzal szerintem nem sokat lehet kezdeni.
2015. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami olyanra gondoltam, ami nem séta, vagy filmezés, hanem valami különlegesebb, amitől talán közelebb kerülhetnénk egymáshoz...
2015. máj. 10. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
A sétát filmet nem rossz ötlet lecserélni néha valami érdekesebb, különlegesebb programra. Viszont ehhez nem árt tudni, hogy őt illetve téged mik érdekelnek. Lehet olyan programmal is kedveskedni, amiről tudod, hogy ő szívesen csinálná, de te is elmennél azért vele. Vagy valami olyat, amit korábban esetleg beszéltetek, de nem lett belőle semmi.
2015. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!