Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a párom? Már nem szeret? Megcsal?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok.A párom 29.Jártunk 3évig,majd egy év szünet..kidobtam,mert hazudozott,fôleg munkaügyekben,vagy hamis bizonyìtványt hozott haza,amivel az "igazát" bizonyította.Aztán kb.egy év múlva kibékültünk,össze is költöztünk,randizgattunk,minden jòl ment!Közös albérletben laktunk egy haverjával,erre volt csak pénzünk!Egy idö után meguntam,mert kb.csak egy bejárò nönek éreztem magam,még a haverjára is én takarítottam,fôztem,mostam! Ezzel nem is lenne gond,mert szeretek takarítani,viszont nem erre vágytam...közös program 0!!!!bulizás 0!!!Megelégeltem,hazaköltöztem!Azòta alig keres,néha viberen ìr és ennyi!De közben mondogatja,hogy szeret! 2hònap alatt 4x találkoztunk..Miért nem keres? Az hogy elköltöztem nem nagyon hatotta meg..csak rajött,hogy neki kell mosogatni napi 15*!Miért mondja hogy szeret,ha nyilvanvaloan nem...mindenre csak kifogással válaszol!
2015. máj. 10. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
XD
2015. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezen már nevetni se tudok rendesen. hagyd már ott a pics_ba és ne rinyálj.
2015. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lol... mehet twitter-re!
2015. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 To7ka ***** válasza:

Miért teheti meg veled 25 évesen egy pasi, hogy ennyire kihasználjon? Nem csak neki, de a barátjának is egy bejárónő vagy. Tudod kettesben mennyit röhöghettek rajtad? Megcsal??:D Öhm, szeretem a fodrászom, el is mondtam neki, hogy szeretem, de ha épp nem ér rá, találok olcsóbbat, más városban vagyok, vagy valaki jobban levágja a hajam, akkor oda megyek. Remélem érthető hasonlat lesz. Az alapján amit leírtál itt nem megcsalásról beszélhetünk, hanem Te úgy egy lehetsz a sok közül, és még félelmetesen praktikus is vagy. Gyakorlatilag a tökéletes nő vagy, ha valaki nem akar kapcsolatot. Mindent megkap tőled, pont akkor amikor szeretné, nincs veled nyűg, nincs benned kihívás se. Szex kell és nincs más ott leszel Te, éhes ott leszel Te, sok a mosatlan szintén, takarítani kell szintén, mindent megcsinálsz amire egy pasinak szüksége lehet, ha kiakar használni egy lányt.

És teljesen ingyen, semmibe nem kerül, még nagyon kíváncsi lennék hogy fizettétek a közös szobát, mennyire lehetett 1/3 az az 1/3 a részed tekintve...


Biztos vagy benne, hogy az a kérdésed, szeret-e? vagy megcsal-e?

Én megkérdezném Tőled, mi az a pont, amiért vele vagy?

Utána kérdezd meg magadtól. Utána legyél nagylány, és ennyire ne lehessen khiasználni csak azért, mert nem mersz egyedül létezni a világban.. Nem olyan veszélyes, ennél sokkal több élvezetes dologgal teli, félelmetesen mikre lehetsz képes benne!:) Hajrá!

2015. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele miutan ennyire telibe sz.rt! Csak kivancsi lettem volna,hogy ez mi??? Létezik e ilyen paraszt mégegy! Köszi a válaszokat!
2015. máj. 10. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenesetre jó kitartó vagy de lehet h hülye, hogy ennyi ideig bírtad mellette. De lényeg, hogy vége.


És igen nagyon sok hülye szaladgál odakint főleg mióta bezárták a sárga házat, és hajlamos az ember elkövetni többször is ugyanazt a hibát. De legközelebb picit körültekintőbb leszel.

2015. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kitartó és hülye is voltam,de vége és sokkal boldogabb vagyok egyedül inkabb,mint egy ilyen kapcsolatban! :)
2015. máj. 10. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy végül felébredtél :)
2015. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!