Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy nagyon zavar, hogy még mindig az exére gondol?

Figyelt kérdés
Az a lány otthagyta őt évekkel ezelőtt, de ismerkedésünknél is többször felhozta őt. És azóta bennem van ez a seb, hogy hiába mondja, hogy szeret, biztosan még mindig rá gondol és én sosem leszek olyan, mint az a lány, sosem leszek olyan vékony, olyan szép hajú, hiába teszem ki neki a lelkem is, hiába bánt el vele az a lány, tudom, hogy még mindig rá gondol és ez annyira fáj, így nem akarom csinálni.
2015. máj. 10. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja, akkormhonnan tudod?
2015. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy többször megemlítette őt és ilyenkor mindig rossz lett a kedve. És én sosem leszek olyan, mint az a lány és sosem fog szeretni engem, hiába mondja, mert még mindig az a lány kell neki.
2015. máj. 10. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám szóról szóra. :/ Érdekelnének a válaszok engem is.


Amikor szóba jön az exe, elszomorodik.

Múltkor szóba jött, hogy mennyit tanult az előző kapcsolatából, és valahogy nem mondta ki, de éreztette, hogy ott elrontott valamit, és még mindig fáj neki.

És ez engem aaaannyira zavar. :/


5 hónapja vagyunk együtt, a lánnyal a megismerkedésünk előtt 2 hónappal szakított, és 2,5 évig voltak együtt. :/

2015. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na akkor itt sürgősen le kell ülni a másikkal egy kis beszélgetésre mert ez nagyon nem okés, nem egészséges. Szerintem ez teljesen alapszabály kéne legyen fiúk is lányok esetében is hogy ex tabu,esetleg csak említés szinten marad vagy ha a másik kérdez róla.

Nem a jelenlegi partnernek kell hallgatnia a másik kapcsolatból eredő bút-bajt mert akkor könnyen előfordul olyan helyzet mint ami veled is történt sajnos= az aktuális kedves elkezdi magát is hasonlítgatni. Hát ez nonszensz.

Ülj le és kérdezd meg hogy szeret e,döntse el mit akar mert neked ebből az jön le hogy marhára még nincs túl a másikon és csak raboljátok egymás idejét.

2015. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!