Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy azért lett idegesí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért lett idegesítő a haverom, mert belémszeretett?

Figyelt kérdés
15 éves lány vsgyok, haverom 16 éves, és mostanában nem tudom, hogy mi ütött bele, de folyton írogat, néz engem, azzal jön, hogy milyen kár, hogy nincs melegebb, milyen jó passzos ez a ruha, milyen szerencsés, meg ilyesmi... És idegesít. Agyamra megy már, néha versikéket költ a nevemmel, és hasonló. Múltkor 2 napig nyaralni voltam, se teló, se semmi, és utána azt mondta, hogy ne merjek ilyet csinálni újból, mert nagyon nem értette, hogy mi van.
2015. máj. 10. 17:33
 1/1 Chopen ***** válasza:
Ja.
2015. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!