Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal mostanában nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal mostanában nincs szexuális együttlét. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
a párommal 2 éve vagyunk együtt és eddig minden jól ment. volt hogy egy nap többször is szeretkeztünk. az elmúlt 2-3 hétben viszont semmi... előző héten táborozni volt az osztályával és már nagyon vártam,hogy hazaérjen. Estére terveztem neki egy kis meglepetést. együtt fürdés,gyertyafény stb... aztán mikor az ágyban voltunk ő elkezdett simogatni és én pedig Elkezdtem izgatni és annyit hallok ,hogy horkol....szépen bealudt. következő nap újra próbálkoztam. egész nap...de hiába. mintha nem is akarná. De már mielőtt Elment táborba azelőtt se volt szex. mit tegyek? miért csinálja ezt? 19/L

2015. máj. 11. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáltad ezt vele is megbeszélni? Mi itt csak találgathatunk...


Megváltozott valami? Túlhajszolt életmód, új nő került a képbe...

2015. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs valakije? 2 év még kevés arra, hogy rád únjon.
2015. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
új nő nem hiszem mert most kérte meg a kezemet nem rég.akkor nem kért volna meg :D illetve nagyon nem is találkozik más csajjal mert suli után mindig hazajön meg bulizni se jár csak velem. :) mostanában kicsit stresszes mert vizsgái voltak meg sokat dolgozott de eddig ez sem volt baj. mert máskor hulla fáradtan is szexelt velem
2015. máj. 11. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
2 év az egy kritikus pont, legkésőbb ekkor szokott kifulladni a partner iránti szexuális érdeklődés első fázisa. Magyarul megunt téged szexuálisan. Most vagy új alapokra helyezitek a dolgokat, vagy ennyi volt, lehet csomagolni.
2015. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb. 2 év volt, csak nálunk jött a gyerek, meg a párom aki már nagyon ritkán akarja.

De én már nem tudok, meg akarok mást keresni. 37/F

2015. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele!!!!
2015. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pont vibescué.
2015. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!