Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, összejönnétek/beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, összejönnétek/beleszeretnétek/elvennétek olyan lányt, aki a plasztikának köszönheti a jó külsejét?

Figyelt kérdés

Plasztika alatt nem hatalmas lufi melleket értek, hanem amiknek köszönhetően tényleg előnyére változott az illető.

Pl. karvaly orra volt, ezért megműttette, stb.

Pl. Rumer Willis híresen ronda volt, de jó néhány plasztika után egészen jól néz ki. Titeket ez mennyire zavarna/befolyásolna?



2015. máj. 11. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ettől függne, bár ebben az értelmében még nem is zavarna.
2015. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
65%
Ha neki ettől jobb és így nem lesznek komplexusai,nem zavar,amíg nem viszi túlzásba.
2015. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én srácként a fülemet csináltattam meg, mert mindig piszkáltak, hogy elálló. Mondom akkor ebből elég. :D Szóval engem nem zavarna, de nem csak emiatt. :)
2015. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem a mellét csináltatja meg és nem erre költi majd el a közös vagyont akkor nem zavarna.
2015. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor, ha valami tényleg előnytelen (csúnya) testrészét kellett "kiigazítani", mert annyira zavaró volt. Mondjuk esetleg egy görbe orr. De ha lufi dudákat csináltatna, vagy feltöltött ajkakat, akkor az számomra felejtős. Amúgy meg elvenni egy lányt sem akarnék...
2015. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak aztan majd ne lepodjenek meg, ha a 'bombanovel' a kozos gyerekuk olyan csunya lesz, ha faj ranezni:((
2015. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lenne gondom vele, ha tényleg előnyös plasztikáztatást csinálna csak, orrműtét lehet az.


De a tipikus az hogy ezzel csak elrondítják magukat.

Ami számomra pl. szőrnyű: szemöldöktetoválás, szájfeltöltés.

2015. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Szemöldöktetoválás is lehet szükséges bizonyos esetekben (nekem is az lenne, és ha lesz rá pénzem, meg is csináltatom), mert hézagos és nagyon ritka. Szájfeltöltésről is az a véleményem, a sajátommal elégedett vagyok, de vannak, akiknek tényleg nagyon vékony, csík szàja van. Ha magát az illetőt ez zavarja, miért ne?

(Nem Geronazzo meg VV Szandika mértékben kell gondolkodni.)

2015. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, önmagával elégedett nőnél nincsen jobb :) inkább csináltassa meg ami zavarja mint érezze szarul magát
2015. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na és, ha pl. eltávolíttat az arcáról egy ronda anyajegyet, ami esetleg később elrákosodhat???

Ez esetben minden további nélkül vállalható.

2021. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!