Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátomnak kisebbségi komplexusa van velem szemben, vagy szimplán kifogásokat gyárt?

Figyelt kérdés
Én 23, barátom 27 éves. Egy év után még nem akar összeköltözni. Dolgozunk mindketten. Én többet keresek mint ő jóval, azt mondja, addig nem akar összeköltözni, amíg nem éri el azt a szintet mint én, mert így úgy gondolja én tartanám el. Ez normális hozzáállás szerintetek?
2015. máj. 11. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen az. Mennyit keresel husi?
2015. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha dolgozik ő is akkor ne nem tartod el. Nem normális hozzáállás. Kicsit beszélgess el vele!
2015. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Interferencia ***** válasza:
Nem kicsit bánthatja az önbecsülését, hogy bár 4 év "előnye" van, mégis sokkal kevesebbet keres.
2015. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje



Táncolok egy klubban, ha értitek. Jól keresek.

2015. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális hozzáállás.

Egyrészt miért te tartanád el? Nyilván közösen fizetnétek a rezsit, kaját. Akkor meg? Mi ebben az eltartás?

Mondjuk ha a barátod tudós, és PhD hallgató egy egyetemen, akkor elég sokáig (egy élet) fog tartani, míg a nettó 90ezres fizetését feltornázza egy több százezres szintre, ha ő nem akar multihoz menni, hanem az egyetemen akar kutatni, "szépíteni a jövőt". Szóval akkor 50 éves korotokig nem költöznétek össze, mert te a versenyszférában többszörösét keresed az ő pénzének? Nevetséges.

2015. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mérnök vagyok, hamar elhelyezkedtem diploma után. Barátom nemrég végzett, sokat tanult, jó állása van, de sose lesznek egy szinten a fizetéseink. Én is ettől tartok, várhatok az összeköltözésre jó sokáig...
2015. máj. 11. 13:09
 7/10 Interferencia ***** válasza:
Áh, egy kollegina. A barátod milyen területen tanult/helyezkedett el?
2015. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Természetvédelem. :) Nem egyszerű benne elhelyezkedni, de sikerült és szerintem jól fizető állást is talált a nagy átlaghoz képest. Plusz ami még fontosabb, szereti is a szakmáját. Csak sajnos utunkba állt a fentebb említett probléma.
2015. máj. 11. 13:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Keressen másodállást a csíra, vagy te a fizud felét ajánljad fel a szegényeknek. Például nekem. A számlaszámom küldöm priviben.
2015. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem konplexusa van, hanem nem akar veled összeköltözni és ezt a kifogást találta ki.

A probléma gyökere nem itt van.

2015. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!