Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak? Kinél meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak? Kinél meddig tart/tartott a rózsaszín köd, tehát az az állapot, mikor teljesen odavoltatok barátnőtökért, már ha megláttátok is, görgybe rándult a gyomrotok (jó értelemben), a szîvetek kalimpált,

Figyelt kérdés
csak ő érdekelt benneteket, más nő szinte egyáltalán nem. Meddig és hogyan lehet ezt az állapotot fenntartani? Kort is írjatok légyszi. 22L
2015. máj. 11. 15:33
 1/6 A kérdező kommentje:

*görcsbe :D

bocsánat

2015. máj. 11. 15:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Ameddig ki nem jozanodtam ,vagy el nem mult az LSD hatasa.
2015. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Interferencia ***** válasza:

Ha így definiálod, akkor volt már olyan, hogy három évig is (mert a hibáit láttam), bár azért közben enyhült a dolog, de egyértelműen különleges volt minden alkalommal találkozni vele (amíg egy köcsög nem lett, de hát ez már egy másik sztori :D).


Szerintem fontos ehhez egyrészt a hozzáállás. Aki úgy gondolkozik a kapcsolatokról, hogy pár hétig jól érezzük magunkat, aztán legfeljebb jön a következő, sokkal kisebb eséllyel fog ilyet tapasztalni. Másrészt nyilván fontos a kapcsolat minősége, ha mindkét fél hasonlóan gondolkodik, és tesz is kettőjükért, törődnek egymással, stb. akkor fennmaradhat ez az állapot. De az biztos, hogy nem lesz olyan intenzív, viszont szerintem ez egyáltalán nem baj.

2015. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Interferencia ***** válasza:
Aki nem tudná, 22F. :)
2015. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam mindig 4 hónap! Utána már a szex sem izgat vele annyira. 23F
2015. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam három hónapja kezdődött ez az állapot, és ma is tart. Ha megkapnám hozzá a szeretetmuníciót, még jó sokáig fenn tudna maradni... 40/F
2015. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!