Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le akartunk menni sétálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akartunk menni sétálni a barátommal és összevesztünk a kutyája miatt, szerintetek normális a barátom?

Figyelt kérdés
Szép idő van, én felvetettem, hogy sétáljunk, ő pedig, hogy akkor hozza a kutyát is, én kértem, hogy ne, mert nem szeretem plusz undorító, hogy odakakál mindenhová aztán fel is kell szedni, sétálni akartam lemenni, nem szart szedni. De ő ragaszkodott hozzá, hogy vigyük le a kutyát is... Végül ezen annyira összevesztünk, hogy megmondtam neki, hogy akkor sétálgasson a kutyával kettesben, én pedig inkább hazajöttem. Szerintetek keressem még? Úgy érzem, a kutyája fontosabb neki mint én.
2015. máj. 11. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát ne is haragudj de a barátod helyébe én sokkal inkább a kutyával sétálnék mint egy ilyen lánnyal.. (nővel).
2015. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem birod az allatokat,akkor olyan pasi kene,aki szinten nem..

Vagy megettened,h o szereti es a kutyanak kell a seta.

2015. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hogy nektek mekkora gondjaitok vannak, el sem hiszem hogy a sz a ron összevesztetek

nem is tudom hogy most kinek van igaza, mert egyikőtök sem áll értelmes szinten ebben a vitában

2015. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen hülye vagy. Miért akarsz versengeni a kutyával, mikor nem kell?

Kutyás emberként mondom, ha a barátom hisztizne, hogy undorító a kutyám és nem hagyná, hogy törődjek vele, mert csak a sráccal szabad törődnöm, akkor otthagynám.

2015. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lenne helytálló az az állításod, hogy a kutyája fontosabb, ha nem engedte volna, hogy elmenj vele sétálni, mert ő csak a kutyával akar menni.

És az ilyen idióta lányoknak jut pasi, csak azért, mert csini a pofijuk...

2015. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Törődjön vele akkor amikor nem vagyok ott, egy héten 2-3 alkalommal alszom nála, ennyi időt nyugodtan szánhatna rám! És nem tudom, ti hogyan képzeltek egy romantikus sétát, de én nem úgy, hogy közben meg kell állni felszedni a kutya ürülékét aztán a szaros kezét fogjam utána a barátomnak.
2015. máj. 11. 16:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Kényeske -.-, túlreagálod.....
2015. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűnek tartom, hogy a barátod nem puszta kézzel szedi fel a kakát, hanem zacskóval, tehát nem lesz szaros a keze. Egyébként meg egy kutyának minden nap szüksége van a sétára, ha be van zárva.

Te egy hülye, önző, féltékeny liba vagy, de nem tudom a barátodat sem sajnálni, mert az ő baja, hogy nem hajít ki a bánatba.

2015. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az isten állatkertje..... Én inkább a kutyával sétálnék kint egy ilyennel
2015. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*mint
2015. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!