Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért léteznek olyan srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért léteznek olyan srácok, akik a lelkesedésüket sosem vesztik el?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, hogy van egy-két fiú, akit elutasítottam párszor, volt, hogy bunkóztak, vagy épp nagyon durván veszekedtek utána velem, de aztán kis idő elteltével újból próbálkoznak, kedvesek maradnak, meg figyelmesek? De miért? Ezt miért csinálják?
2015. máj. 11. 17:06
 1/6 Interferencia ***** válasza:
Punciszagot éreznek.
2015. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, én biztos nem ilyen vagyok.


Magabiztos, őszinte kissé egoista vagyok, de akire elkezdek nyomulni, az vagy kimutatja hogy "ez tetszik neki", vagy megyek tovább és keresek mást.

2015. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak lányban.
2015. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lassú a felfogásuk.
2015. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj. talán mert fontos vagy neki és nem akar elveszíteni/meg akar szerezni. tudom milyen ez, én is nagyon kitartó vagyok
2015. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ha összejön végre egy barátnő, aki szereti őket akkor nagyon boldog párt alkossanak jó sokáig. ;)
2015. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!