Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy nekem szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nekem szükségem van szexre ahoz hogy egyáltalán jól érezzem magam egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátnőm szerint túlzottan szexmániás vagyok, amiért minden nap kivánom, de szerintem egy normális kapcsolat része, és ha pár napig (ok nélkül) nem csináljuk akkor már kb. világvége hangulatom van. Persze ezt neki így nem mondom, csak sokszor rossz érzés hogy visszautasít, és akkor már semmihez nincs kedvem. Mindig kérdezi mivel tehetne boldoggá, de amíg kanos vagyok kb. semmivel. Utána viszont örülök mindennek. Ez nagyon gáz?

18/F


2015. máj. 11. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A világvége hangulat kicsit extrém, de amúgy a napi 1-2 szex teljesen normális egy kapcsolatban.
2015. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Én is szinte pont ilyen avgyok e téren.

Sok férfi ilyen. Van aki tiszta nyers és szinte bunkó lesz már feleségével 2 sexmentes nap után.

Ez teljesen normális.

Am napi 1 sexnek minimumnak kéne lenni egy ember életében bizonyos kortól.

18F

2015. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem teljesen illetek össze szexuálisan... ennyi. Vannak olyan nők és férfiak is akik nem kívánják mindennap. Mivel én mindennap kívánom, ezért nehéz elképezlnem, de ettől még tudomásul veszem, hogy nem mindenki olyan mint én :)

34F

2015. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek szüksége van rá, csak nem mindegy mennyire. Mi napi 4-5-ször szoktuk csinálni.
2015. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

A véleményed és a valóság nem fedi egymást. Szex nélkül is tud két ember egészséges és teljes párkapcsolatban élni.

Nem mondom, hogy szexmániás vagy - a mánia extrém. Egyébként meg verd ki. És vedd tudomásul, hogy mindenkinek mások az igényei.

2015. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ahogy az is, hogy nem mindenkinek egyformák az igényei, ezt kellene kicsit közelebb hoznotok egymáshoz. Na meg az sem árt, ha átgondolod, miért utasít vissza gyakran? Mindig odafigyelsz rá, ő is élvezi?
2015. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
_"..Teljesen normális. Ahogy az is, hogy nem mindenkinek egyformák az igényei, ezt kellene kicsit közelebb hoznotok egymáshoz. Na meg az sem árt, ha átgondolod, miért utasít vissza gyakran? Mindig odafigyelsz rá, ő is élvezi?.."
2021. aug. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
_100 %
2021. aug. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!