Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem voltam még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem voltam még soha szerelmes? A nőket viszont imádom. A szexet mégjobban. De egyszerűen csak a testi örömöket látom meg 1 nőben, mást semmit.23/ff

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
nincs lelked
2010. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Néha én is ilyen vagyok.
2010. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
köss a farkadra egy zacskó jeget amikor bulizni mész és más is eszedbe jut azon kívül
2010. febr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
félreértesz egy kicsit.van lelkem,érdekel is néha egy nő személyisége,de csak kevés ideig.aztán azt érzem,h kell tőle egy komplett garnitúra,utána fekszem is melette,meg összebújok vele,és kb ennyi az egész.utána nem is nagyon érdekel.
2010. febr. 23. 23:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Sekélyes vagy... Lenne csak egy nő aki lesz*r és nem kaphatod meg... Vagy van is és azért vagy ilyen? Éretlen vagy és nulla az érzelmi intelligenciád... Szegény fiú...
2010. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság, barátom, hogy szerintem ezzel mindenki így van. De, ha akarattal nem kezdesz el ismerkedni más nőkkel, akkor szerintem beleszeretsz a lányba. Én is hasonló voltam, vagyok, általában, de egyszer kipróbáltam, hogy na, akkor ezzel a lánnyal foglalkozom most csak, nem kezdek el nézelődni. Beleszerettem, aztán kib*szottul meg is bántam, mert nem sokkal utána összejött mással.
2010. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy milyen könnyen esik valaki szerelembe az alkattól is függ. Van aki mindenkibe egyből belezúg, és van akinél ez csak ritka esetekben fordul elő.

Én a 28 évem alatt csak 2-szer voltam szerelmes összvissz, de mindekettő viszonzatlan volt (egyébként 100-nál több pasival voltam, és 2 többéves kapcsolatom is volt/van, ja és férfi vagyok).

Jelenlegi párommal már 5 éve vagyunk együtt, de sosem voltam belé szerelmes. Nagyon szeretem, és a szex is jó vele (viszonylag, na jó nem panaszkodunk a másik posztjában), de heves fellángolás sosem volt.


Csak arra akartam kilyukadni, hogy ne menj bele tartós kapcsolatba a társadalmi elvárás vagy félelmek miatt. Várj az igazira, a szerelemre.

2010. febr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
te rohadt fartúró!
2010. febr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem találtad meg az igazit.
2010. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ribanc fassz akinek nincs lelke és agya csak a farka vezeti az esze helyett.....faszagyú
2010. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!