Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tanacs? A reszletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tanacs? A reszletek lejebb vannak .

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel . Nagyon jol kijovok es nagyon tetszik is . Miota elkeztunk beszelni tetszettem neki is viszont ugy egy honapja kozolte velem hogy csak baratok legyunk, mert ha jarnank elobb utobb szakitanank es elveszitenenk egymast es hogy o nem szeretne . Azota is ugyan ugy viselkedik mint aki nagyon is kedvel es ez rosszul esik . Valaki tanacs? Aki mar volt ilyen helyzetbe?
2015. máj. 11. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A személyiségedhez vonzódik, de valami miatt úgy érzi, hogy a kapcsolatban nem lenne életképes. Lehet hogy túl magas piedesztálra emelt Téged és nincs elég önbizalma vagy van annyi önismerete, hogy tudja, hogy nem passzolnátok össze.

37F

2015. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom ...de amkor is nagyon rosszul esik h ugy csinal mintha jarnank meg ilyenek es megis cdak barat akar lenni velem :/
2015. máj. 11. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó szöveg. Hallottam már hasonlót :) Ha tudod is tartani magad hozzá, akkor nyugodtan meg lehet mondani neki, hogy "de én nem a barátod akarok lenni" - viszont ezzel ugye teljesen kizárod a barátság lehetőségét.


Vagy felhívhatod a figyelmét arra, hogy az élet nemi úton terjedő fertőző betegség, aminek a halálozási aránya 100%. Ebből kifolyólag semmit se lenne érdemes kezdeni magunkkal, mert úgyis vége lesz?


Mivel fiatalkának tűnsz, leírom: Neki az a legkényelmesebb, hogy "ugy csinal mintha jarnank meg ilyenek" de nem köteleződik el melletted. Ha nem akarsz nagy szívdöglődésnek lenni kis gazdája, akkor ezt nem hagyod.

2015. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!