Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem féltékennyé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofi.lili kérdése:

Hogyan tegyem féltékennyé a pasimat?

Figyelt kérdés
Nos sokszor mikor beszélunk egymással egy másik csajról szokott beszélni és nem nagyon esik jól (persze nem egész hónapban ez a témája.) és egy kicsit az szeretném hogy vissza nyaljon a fagyi. Van a csajjal képe is. Nekem nincs sok fiú barátom ezért nem tudok senkit meg kérni egy képre, hogy figyelj nem akarsz segíteni vagy valami. Tudtok valami segítséget nyújtani? Csak vissza szeretném azt adni amit kaptam.

#barát-pasi-segítség
2015. máj. 11. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nekem egyszer sikerült.......... kamu fb- és azon írogatsz magadnak és azt hiszi hogy rád nyomult az a srác és persze te tudod hogy nem..
2015. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszmázz, mert tönkreteszed az egész kapcsolatot, te idióta..
2015. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:
100%

ennek nem lesz jó vége

bár megértelek

2015. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Szakíts, neked még nem való egy kapcsolat!

Undorító amit művelsz, már most! Nem is szereted azt a srácot, ha ilyen kicsinyes bosszút tervelgetsz ellene. Buta és rosszindulatú vagy!

2015. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hallottál már arról h ne arra legyél féltékeny akiről sokat beszél?? Megértem h szarul esik DE ez h "bosszút állsz" NEM megoldás!! Mondd meg neki h rosszul esik neked ha arról a lányról beszél és kész ennyi
2015. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
játszmázz csak aztán majd jön a sírás, ha visszafelé sül el. Okos ember a más kárán tanul, hülye a sajátján és remélhetőleg míg él nem felejti el és tanul belőle. Bár a hülye sajnos ritkán tanul belőle.
2015. máj. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Remélő válasza:
velem
2015. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!