Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnál akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Mit gondolnál akkor, ha a párodtól azt a kritikát kapnád, hogy hétköznapi helyzetekben is túl választékosan fogalmazol? Előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 22:08
 1/4 opened paradise ***** válasza:

Előfordult már,de inkább haveroktól. Mondjuk amikor nem értettek valamit,az is gyanús volt már...

Azóta sajnos sikeresen lebutítottam magam.

(Igen,nem volt nehéz. Inkább én lövöm le,minthogy más tegye.)

2015. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A stílus maga az ember, - mondják, szóval nagyon nincs mit tenni.

Ha zavarja, akkor nem te vagy az ő embere.

2015. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy szerintem ő fogalmaz kevésbé választékosan, és ezért zavarja. Mihez képest túl választékos? Már az is baj, ha az ember a hétköznapokban is igényes a kommunikációjára? Én is az vagyok, és olyanok társaságában érzem jól magam, akik hasonlóak.
2015. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj, amikor valaki választékosan fogalmaz(különben is mi az, hogy túl választékosan?), hanem amikor olyan kifejezésekkel akar felvágni, amikről azt gondolja, hogy a másik nem ismeri, vagy amikor idegen szavakat használ olyan dolgokra, amikre van mondjuk 5 magyar alternatíva.
2015. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!