Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom volt kapcsolatáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom volt kapcsolatáról találtam pár képet, és látszólag sokkal szerelmesebb, mint velem, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Csak pár kép, de már ránézésre, is az a "rózsaszín ködös" nézése van, amit viszont velem nem veszek észre. Rám egyszer nem nézett így. Szerintetek érdemes ezt szóvá tenni? Van értelme? Engem nagyon zavar..

2015. máj. 12. 01:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azt az egzakt észrevételt basszus.... :D

Minek kreálod magadnak a problámát?

Hol találtad azokat a képeket?!

2015. máj. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, amugy közösségi oldalon. Ezen én is gondolkodtam, azt mondod, hogy ez csak probléma kreálás lenne? Nem tudom változna-e valami ha szóvá tenném.. De idegesít nagyon..
2015. máj. 12. 02:00
 3/14 anonim ***** válasza:
baratomnak faj a laba
2015. máj. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Miért zavar? Ő már a múlt... Ha rákérdezel, mit vársz? Legyen őszinte? El tudnád fogadni? Vagy hazugságba kényszerítenéd, csak hogy azt halld, amit hallani akarsz? Hinnél neki? Hiszen te már eldöntötted, mit akarsz látni a képeken, nem? Nem lehet, hogy tévedsz?
2015. máj. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen válaszra várok, csak rosszul esik, hogy nem látom, hogy rám is így nézne..
2015. máj. 12. 02:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet belemagyarázás... lehet túl kevés a dráma, és így oldod meg.
2015. máj. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, köszönöm a választ :) kussolok, nem kell a feszültség :)
2015. máj. 12. 02:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Becsülendő gondolkodás. :)

Sok boldogságot!

2015. máj. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és a normális válaszokat is, ment a zöld kéz.
2015. máj. 12. 02:15
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
nem kell sztem sem. De még csak kattognod sem. Simán lehet, h téged jobban szeret, csak más módon. Nincs két egyforma ember és kapcsolat sem. Amúgy sem szerettem soha ezt a rózsaszín ködöt. Csak hülyíti az embert. Nem látod a másik hibáit, nem tudsz reálisan gondolkodni, stb. Amikor már letisztulva szereted a társad, ismerve a hiábáit. És még úgy is szereted, na az a csodálatos.
2015. máj. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!