Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vállal fel a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal fel a párom 5 év után?

Figyelt kérdés
4 évig volt egy párom, de szakítottunk. ! hónap után újra össze jöttünk, most fél éve vagyunk együtt újra. De nem vállal fel. Úgy szakítottunk, hogy kezdetnek levettem minden közös képet a face-bookól. 2-3 nap múlva ezt megbántam, és bocsánatot kértem tőle, de mondta, hogy neki most volt elég. És most nem hajlandó vissza tenni a képeket, és hogy "kapcsolatban", mondván, hogy mert neki akkor az akkora törés volt, és többet nem akarja átélni, hogy egyszer csak eltűnik minden az oldalról. Mikor újra összejöttünk, az első pár hónapban még meg is értettem. Ne kapkodjuk el. De fél éve együtt vagyunk. Titkolni akar? A barátai előtt fel vállal. Sokszor találkozunk is velük. Csak az internetre nem akarja. De nekem ez rossz érzés. Mert persze nem a facebook a fontos. De ha nekem mondaná valaki hogy féléve van barátja, de még sose látta senki, el se hinném....
2015. máj. 12. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Mi az, hogy nem vállal fel? Milyen kapcsolat az, ahol az ilyesmire nem lehet rákérdezni? Mi honnan tudjuk, ezt csak a párod tudja. De egy ilyen emberrel mégis miért vagy együtt?
2015. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem felvállal, hiszen együtt vagytok, nem titkol, a barátai előtt is egy pár vagytok. A fb-kal nem kell foglalkozni.
2015. máj. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad hogy miért nem akarja vissza tenni a fotókat, mit nem értesz? :-\ ez nem arról szól hogy nem vállal fel hisz eljártok, találkoztok a barátokkal.
2015. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

"A barátai előtt fel vállal."

"Sokszor találkozunk is velük."

"Csak az internetre nem akarja.

"De nekem ez rossz érzés."

"Mert persze nem a facebook a fontos."

"De ha nekem mondaná valaki hogy féléve van barátja, de még sose látta senki, el se hinném...."


valaki itt facebook függő...

2015. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok függő. Én is leírtam, hogy tudom, hogy nem az a fontos. Hisz nem az internettől lesz egy kapcsolat, kapcsolat. Csak nem értem, hogy ha az ő barátai előtt nem titkolja, akkor mi lenne a különbség? Az én barátaim is látnák....
2015. máj. 12. 09:30
 6/12 Interferencia ***** válasza:

Én szerintem soha nem írtam ki Facebookon, ha kapcsolatban is voltam, mert minek? Akik valamennyire számítanak, úgyis megtudják előbb-utóbb, akivel meg már éve óta nem is futok össze (pl. volt osztálytárs, őket azért nem törlöm), annak nincs sok köze hozzá.


A barátod mondott indokait is megértem, bár ettől még lehet, hogy félrekúr.

2015. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk erre lehet egy ok az is, hogy más csajokkal is ismerkedik, és tudja hogy ma facebookon csekkolják csajok is rögtön azt, akit megismertek.
2015. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozz a fb-okkal.
2015. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi is külön voltunk, aztán mi sem tettük ki újra. Nagyon nagy harmóniában élünk azóta és nem hiányzik, hogy ezt mindenhol publikáljam. Más ismerősöm meg minden nap teszi ki a szíveket, meg a képeket, hogy milyen tökéletes életük van a pasijával, közben úgy váltogatja őket, mint más a zoknit. A bajok veled vannak szerintem.
2015. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Jajjj ISTENEM! hat a FACEBOOKON nm teszi ki hogy kapcsolatban van. Hihetetlen! Vilag vege keszuljetek fel!
2015. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!