Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pakisztani baratom van, Fiuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pakisztani baratom van, Fiuk, megertobbnek kell lennem?

Figyelt kérdés
Egyre jobban idegesit, hogy nyitott szajjal eszik, ha raszolok azt mondja "o sosem tiszteletlen velem, en miert vagyok ilyen". December vege ota egyutt vagyunk, ma jon az edesanyja ide Londonba egy ejszakara. Tegnap este leultetett elmondani, hogy ez nem a megfelelo ido arra, hogy bemutasson, majd maskor. Es hagyomanyos pakisztani ruhat vesz nekem legkozelebbre, hogy abban uljek le. Nem tudom mi lesz a jovoben, de egyre surubben gondolkodom azon, hogy megeri e.
2015. máj. 12. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondta még, hogy hány tevét adnának érted?
2015. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Mit vár mégis tőlün? Mi döntsük el? Ha echte cigánnyal vagy ,ne csodálkozz ezeken...
2015. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg csak ennyi rossz tulajdonsága van. Szerintem butaság arabokkal ismerkedni, meg ilyesmi "néppel". Nem azért, mert rasszista lennék, de ezeknek teljesen más a kultúrájuk, a nőket is máshogy kezelik. Ne lepődj meg, ha hozzámész és házasság után úgy fog tartani, mint egy kutyát, mert náluk ez a módi. És nincs olyan, hogy valamiben nemet mondasz. Most még a szebbik arcát mutatja...

A te helyedben még most kiszállnék ebből és keresnék magamnak egy rendes, kedves, hasonló értékrendű magyar, vagy legalább európai fiút.

20/L

2015. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Interferencia ***** válasza:
100%
Ez alapján nem látom sok értelmét ennek a kapcsolatnak.
2015. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Megtalaltam az utlevelet es elmondta, naluk pont forditva van minden, az anyja neve csak az anyakonyvi kivonaton szerepel, mindenhol mashol a nalunk `anyja szuletesi neve` naluk az apa neve szerepel.Sokszor ugy rendezi a dolgokat, hogy nekem kell igyekeznem, olyankor eszebe juttatom, hogy europaban a lanyok hercegnok es a fiuk igyekeznek megfelelni, eleget tenni. Ez nagyon hianyzik nekem... Mosok, fozok minden nap, takaritok, en csinalom a bevasarlast, de megis ha valami tortenik utolso utanikent ertesulok rola. Nem tudom, hogy most csak atmeneti agymenesem van, vagy a poharam telt be..
2015. máj. 12. 10:19
 6/16 A kérdező kommentje:
Reggelente munka elott zuhanyzik, most az anyjanak fog zuhanyozni indulast elott. Nekem egesz hetvegen 1x furdik le.... Most raszoltam, hogy "ne csak a munkahelyedhez es anyadhoz frissitsd magad, egyszer probald meg miattam lemosni a mocskot magadrol" Egyre kemenyebben beszelek szerencsetlennel, de nem birom.... Amugy 23 eves vagyok, Erdelybol Budapestre, majd ide Londonba jottem
2015. máj. 12. 10:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy egy liberális, emancipált világban felcseperedő nőnek utoljára egy durván patriarchális közegben nevelt férfival kéne összejönnie. Nem éri meg. Sokat fogsz szenvedni. A tradicionális ruha ráderőltetése még igazán csak a leggyengébb megnyilvánulása az ilyen mentalitású férfiaknak. Több könyvet olvastam az ilyen vegyes házasságokról. A történet végén mindig a nő vesztett és nem állt mellette semmilyen jog. Ne akard, menekülj.
2015. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Interferencia ***** válasza:
60%

Ez alapján semmi értelmét nem látom ennek a kapcsolatnak.


Mi fogott meg benne, miért vagy még vele?

2015. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hozzáfűznék: ha összeházasodsz vele és elmész az országába, szinte olyan, mintha aláírnád a halálos ítéletedet. A férfi engedélye nélkül még el sem hagyhatja a nő az országot, azt tehet majd veled amit akar.
2015. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Hogy jöttél össze vele? Kíváncsi vagyok hogy udvarolhatott :D
2015. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!