Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar velem találkozgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem találkozgatni a barátnőm, azután is, hogy szakított velem? Ezt hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Több évig jártunk együtt. Az utolsó évben nagyon sokat szakított velem, majd később meggondolta magát. Én ezt eléggé megszenvedtem. Sokszor volt igazságtalan, sokat veszekedtünk, hisztizett. Én együtt akartam maradni vele, sokat tettem azért, hogy a kedvében járjak. De mindig talált valami okot arra, hogy elhagyjon, majd rá pár napra vagy pár hétre meggondolta magát.


Most azt mondta, véglegesen szakított. Lényegében arról van szó, hogy nem olyan férfi vagyok, amilyen neki kell (ezt is mondta már régebb párszor). Viszont mégis találkozni akar velem párszor. Régebb is ezt csinálta, hogy szakított velem, utána pedig többször is a segítségemet kérte és ilyenkor volt, hogy ki is békült velem.


A mostani szakítás után nem gondolom, hogy ki akarna békülni. Viszont tudja, hogy nekem ezek a szakítások és a legutóbbi is, nagyon rosszul esett.


Azért hagyott el, mert gyerekes vagyok és azt mondta, hogy számomra anyukám az első. Nem vagyok felnőtt, komoly férfi, amilyen neki kell. Azt azért hozzátenném, hogy elég sokat tettem érte, kedveskedtem, próbálkoztam az utóbbi időben, hogy megnyerjem. Az együttjárásunk alatt és sokszor a szakításai után is mellette voltam támaszként, ha valami problémája volt, sokszor hozzám fordult. Én nem szakítottam volna vele, de ő megtette velem


Miért kéri a szakítás után is a segítségemet?


2015. máj. 12. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert szeret téged és reménykedik, hogy esetleg megváltozol és küzdeni fogsz érte.
2015. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondta, hogy ez most végleges szakítás?
2015. máj. 12. 10:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azok alapján, amiket leírtál, ő is elég gyerekesnek tűnik. Az ember döntse el, hogy most akkor szakít, vagy sem, de ne űzzön hobbit belőle, hogy utána nagy kegyesen kibéküljön veled újra meg újra.

Én azt gondolom, jobb lenne, ha nemet mondanál neki, és nem találkoznátok többet.

2015. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha csak akkor szól, ha segítség kell, egyszerűen kihasznál.

Ha "csak úgy" is akar találkozni / beszélni veled, akkor valószínűleg fontos vagy neki, ha nem is veled képzeli el a jövőjét. (Nyilván megvan a közös múltatok, amire lehet "alapozni", és ami valamilyen szinten összeköt.)

Mivel téged hagytak el, fokozottan érvényes, úgy dönts, ahogy neked jó. Ha fenn akarsz tartani vele egy baráti viszonyt, legyen úgy, ha nem, mondd meg neki, hogy ne keressen többé.

2015. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért mondja, hogy végleges szakítás, mert reméli, hogy ettől megijedsz és elkezdesz érte végre küzdeni, mert máshogy nem tudja sehogy elérni.

Lányként mondom, szinte biztos így van.

Ha meg nem akarsz semmit, akkor mondd meg neki egyenesen, hogy eleged lett a játékából.

2015. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudok jelenleg többet változni. Nem értem mit akar. Nekem úgy tűnik, hogy mondvacsinált dolgokért hagy el rendszeresen.


Bármikor, bármilyen helyzetben otthagyhat. Nem tudok már igazán számítani rá, mert sokszor otthagyott akkor is, amikor nehéz helyzetben voltam.


Nekem elég nehéz a sulim, sok feladatom van és jön a vizsgaidőszak is. Sokszor a szakításai a teljesítményem rovására mentek. Azt gondolom, hogy amit tudtam, megtettem. A "követeléseit" meg nem érzem igazán jogosnak

2015. máj. 12. 11:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

SZabadulj meg tőle, játszmázik, mégpedig igen tisztességtelen módon, mert dróton rángatható vagy.

Amikor unatkozik, ugrasz.

Ha többször kifejtette, hogy nem olyan vagy, amilyen neki kell), akkor nem lesz működő kapcsolatotok, hiába erőlködsz. 2-n áll a vásár. Addig fogja ezt játszani, amíg nem talál magának új pasit. Zárd le végleg és ne reagálj rá, mikor keres. Nőként írom ezt.

2015. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kuldd el, mert ez igy gaz, elobb-utobb a haverjaid is rohogni fognak a hatad mogott..Kulonben meg: ha elmegy az egyik villamos, majd jon a masik! ;)
2015. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szereted- leszar

leszarod- szeret


Sajnos ez igy van, igy fogadja el a tarsadalom. Azert keri mert tudja hogy szereted. (magambol indulok ki) En is ugyan ezt csinaltam a volt baratommal, amit persze megbantam.

2015. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!