Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot adhatnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adhatnék neki?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon sok ilyen kérdés van de egyben se találtam olyat aminek hasznát vehetném. A párommal ( fiú 22 éves ) 2 éve vagyunk együtt és nemsokára születésnapja lesz. Mindenképpen valami olyan ajándékot szeretnék neki adni amit én csinálok ( a szex, "kézimunka" és hasonló válaszoktól kíméljetek ). Gondolkodtam olyanban, hogy egy befőttesüveg amibe szerelmes idézeteket írnék amiket ha nehezebb napjainkat éljük át el tudná olvasni. A kuponos dolog is tetszene csak azt nehezebben tudnám megoldani.

Esetleg valakinek valami ötlet? Előre is köszi!!


2015. máj. 12. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A befőttesüveg aranyos, csak kicsit elcsépelt.

Viszont egy közös program (pl kalandpark, gokartozás stb.), amiről tudod, hogy régóta ki szeretné próbálni, mindig jó ötlet, mert nem csak egy porfogó tárgy, hanem közös élmény, ami még közelebb fog titeket hozni és azt gondolhatja magában, hogy milyen jó csaja van, hogy ilyen pasis dologra elviszi. És még jól is fog esni neki, hogy "férfiaskodhat" előtted :)

20/L

2015. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy nagy színes kartonlapra ragassz fel pár közös fényképet, művészileg dizájnozd, esetleg be is kereteztetheted, de nem fontos.


Nekünk ilyet nem nagyon jutna eszükbe összerakni, meg ha mi csinálnánk az nem is lenne stílusos, de egy ilyet szívesen kirakunk a falra.

2015. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!