Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy rosszul tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy rosszul tettem, hogy szakítottam a pasimmal, tényleg igaza van hogy ilyen pasit többé nem fogok találni mint ő?

Figyelt kérdés

3 éve szakítottam a pasimmal, akkor megmondta, hogy meg fogom bánni és rosszul tettem hogy szakítottam vele, mert ilyen pasit nem fogok találni, mint ő.

Valóban nagyon szeretett, mindent megtett értem, szép 3 éves kapcsolat volt, de én hülye módon valami újra vágytam, valami új pasira, kapcsolatra.

Már 30 éves vagyok és még sehol semmi, jó két és fél éve keresem a párom, de valóban nincs senki, kb. 15 pasival próbálkoztam, de 80-90%-a csak szexet akart, kihasznált, vagy rájött hogy inkább nem akar komoly kapcsolatot stb. a maradék meg bunkó, buta volt


Lehet tényleg ő volt az igazi és soha nem találom meg a párom?


2015. máj. 12. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

nemhinnem. minden pasi egyforma :)


38F

2015. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden pasi ezt mondja szakításkor :DDDD

Persze attól még lehet, hogy hiba volt szakítani. Miért nem próbálod meg őt visszahódítani?

2015. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Már nős és van egy fél éves kisfia. :((
2015. máj. 12. 15:15
 4/5 datass ***** válasza:
Ez a vonat már elment..
2015. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy biztos 30 évesen már nehezebb dolgod van. 24 éves nő kompromisszummentes választás olyan vele egy korú férfinak is, aki már 30 éves kora előtt családod tervez.


Azok a férfiak meg, akik 30-ason 30 éves nőkkel akarnak ismerkedni már jellemzően kevésbé akarnak komoly kapcsolatot. Vagy már elváltak és van 1-2 gyerekük, innentől nő nekik csak rekreációra kell, vagy mert olyan önzők, hogy családot egyáltalán nem akarnak és csak szórakozni kell nekik mindig másik csaj.

2015. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!