Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Té mit tennél az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Té mit tennél az ellen, hogy ne a te magánéleted legyen a téma?

Figyelt kérdés

Amint kiderült az osztályban hogy barátnőm van, mindenki erről beszél szinte..

Másnak is van párja és magánélete, az enyém mivel másabb mint az övék? Oké hogy mindig téma voltam, pont amiatt mert könnyű "célpont" vagyok, de nem tudnának leszállni rólam,

Én se szólok az ő életükbe..



2015. máj. 12. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kis határozottság nem ártana a részedről. Ha legközelebb hallod,hogy ismét te vagy a téma,állj oda és mondd határozott hangnemben,hogy "Jó lenne ha leszállnátok rólam,nincs jobb dolgotok?!".
2015. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer megkérdezted, nem?
2015. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 aladar12 ***** válasza:
szerintem ne ellenkezz, hanem ússz az árral. ha megint te vagy a téma, meséld el a reggeli nagy wc-zésed. vagy valami hasonló totál érdekes dolgot.
2015. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én élvezek rá ha én vagyok a téma.
2015. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 annyira "szeretnek" ezek hogy akkor meg az lenne a téma hogy visszaszóltam, de rendben, megpróbálom :)

#2 tudom, de mostmár aktuális is

#3 majd meglátom :D

#4 az te vagy :p

2015. máj. 12. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük,hagyd rájuk aztán abbahagyják.
2015. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart, előbb-utóbb nem leszel esemény, addig bírd ki.
2015. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 és #8


Hát én is ezt próbálom tenni, hátha beválik..

2015. máj. 12. 16:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Azaz #6 és #7, bocsi :D
2015. máj. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!