Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakításkor szerintetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor szerintetek meg kell mondani az igazi okot, hogy a másik tanuljon belőle, vagy jobb nem firtatni?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal, de nagyon hamar kiderül, hogy ez igazi elviselhetetlen kretén. Állandóan hajtogatta, hogy mennyire szeret és engem akar a gyerekei anyjának, de közben állandóan sértegetett, degradált, meg nyomozgatott utánam. Pokollá tette az életemet. Ezek után a szakításkor csak annyit mondtam, hogy nem szeretem már és nem látom értelmét folytatni. És még nehogy beletapossak a lelkébe, bocsánatot is kértem, hogy így alakult. Igazából nem akartam vitát, meg nem is hiszem, hogy felfogta volna a saját felelősségét, de most úgy érzem, hogy talán tételesen el kellett volna neki mondanom, hogy mi az, amiatt már nem tudom többé szeretni. Hátha tanul belőle. Szerintetek érdemes ilyenkor kitérni a pontos okokra? 24/N
2015. máj. 12. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Vegyel egy baltat es darabold fel a g#cibe, nem erdemes az ilyenekkel foglalkozni ^-^
2015. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Korrekt voltál vele,nem kell ezt túlragozni.Szerintem ez így volt jó pont.A hibáiból meg úgyis majd csak a maga kárán tud tanulni,nem kell még ezt is feszegetni.
2015. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne szakítás után. Legyen miből tanulni.
2015. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem érdemes

a veszélye az, hogy elkezd ígérgetni hogy megjavul, nem fordul elő többet, megváltozik, stb. ez esetben nehezebb végigcsinálni a procedurát.

2015. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha úgy érzed, hogy nagyon fafejű, és nem tanulna belőle, illetve ha nem voltatok túl sokáig együtt akkor szerintem nem érdemes túlragozni.
2015. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
68%
Nyugi. nem kell tudnia azt hogy milyen elviselhetetlenül irritálo az ha rajtad csüng. jo az ha csak azt mondtad nem szereted már. nekem is volt ilyen. az emberek túl teszik magukat a dolgokon s ennyiben kell hagyni.
2015. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Korrekt volt ez így is, de én megmondtam volna a miértjét.
2015. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellett volna mondanod neki az okot! Lehet csinált rossz dolgokat de mellette fontos lehettél neki.
2015. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha a másik fél nem kérdez rá az okokra akkor nem szerencsés elmondani, mert nagy sértődés lehet belőle. Békességben el kell búcsúzni és kész. Máskülönben soha ne hidd azt, hogy Rólad nem lehet hasonlóan negatív dolgokat mondani...senki sem tökéletes....a lényeg hogy egymásnak megfeleljetek.

37F

2015. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem illett volna, legalább valami üzenetfélében leírni, ha a személyes találkozással már nem akarsz fáradozni - bár ha nagyon hamar szakítottatok, akkor nem lényeg.


Hosszabb kapcsolatnál viszont indoklás nélküli viszláttal lelépni a másik személyének és érzéseinek teljes semmibe vételét jelenti, aminek akkora romboló hatása tud lenni a lélekre és az önértékelésre, hogy azt egy végletes szemétláda sem feltétlen érdemli meg.

2015. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!