Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nálatok az belefér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok az belefér egy kapcsolatba hogy idegen lányoknak irogattok olyanokat hogy szivesen megismernétek és találkoznátok vele? És felhívnátok őt lakásra? Úgy hogy elvileg szeretitek a barátnőtöket és össze akartok költözni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2015. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha azért kérdezed mert egy numerára vágysz egy foglalt pasival, akkor bele. Ha azért, mert ismerkednél szerény, kedves pasival, akkor "hogy férne már bele?".
2015. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Simán.
2015. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
és megdugnám :D ez lemaradt,belefér bármi,csak nem etikus.Bár én magam hűséges vagyok,arra pár hónapra lehetek az :D
2015. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
simán.
2015. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyitott kapcsolat féleségem van. Most nem fejteném ki hosszabban, de simán belefér.


22/F

2015. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és miért férne bele? ha szeretitek a barátnőtöket akkor mi a fenéért akartok idegen láűnyokkal ismerkedni és lakásra hívni?? nem értem..
2015. máj. 12. 18:06
 8/12 A kérdező kommentje:
amúgy én a srác barátnője vagyok és nagyon zavar
2015. máj. 12. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:
nem, csak ha megakarnám csalni a bnőm.
2015. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

"szivesen megismernétek és találkoznátok vele"

ez a rész elég gáz... erre elhiszem, hogy kiakadsz. Ha ilyeneket ír, ott akkor lehet, hogy nem sok jóra lehet számítani... véleményem szerint.


abban amúgy még nem biztos, hogy rossz dolog is van, ha valaki felmegy egy pasi lakására. Én is elég sűrűn járok egyik barátomhoz, de ő amolyan lelki társ, nem történt soha köztünk semmi, nem is fog, szereti barátnőjét (viszont azt nem mondja el neki, hogy sokszor ott vagyok, mert nagyon féltékeny a csajszi)

2015. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!