Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyenkor tenni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? A párom mostanában túl sokat telefonál a haver jával!

Figyelt kérdés
Már lassan egy hónapja tart ez az állapot, hogy minden este órákat beszélnek, és a haver jól ki is használja őt, mert folyton szívességekre kéri meg. Már a hétvégék is róla szólnak. Most volt az évfordulònk ès el is felejtette, akkor is a haverral traccsolt, én meg dühöngtem, mert kihűlt az ünnepi vacsi. Szòltam már neki, hogy ez nekem nem tetszik, de mindig csak nyugtat, hogy ne idegeskedjek. Van egy gyerekünk is, akivel szinte semmit se foglalkozik, pedig örülnék ha néha ő is megfürdetnè és olvasna neki mesét. Mivel lehetne hatni rá, hogy a haverja helyett inkább a családjával törődjön?
2015. máj. 12. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Le kéne vele ülnöd,egy beszélgetésre. És elmondani neki. Ha nem foglalkozik a gyerekkel,nem fog kialakulni köztük az apa.,és gyerek közti kötődés. És ha téged is elhanyagol,és elfelejti az évfordulókat,stb előbb utobb azt veszi észre,hogy csak a haverja marad neki,és se párja,se gyereke. Mert nem fogod ezt eltűrni neki egy életen át. És ezek után hátha észhez tér. Ha nem, akkor szólj neki ismét,és tedd hozzá,hogy ez volt az utolsó,hogy szólsz,mert a családjánál még mindig előbbre tartja a haverját. Haverja lehet ezer ,de gyereke,most csak egy van. Már ha apának érzi magát. Mert nem mindegy hogy a csládban él,a családért, vagy a család mellett,és élvezi,hogy ki van szolgálva.
2015. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!