Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így folytatni?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretem, de akaratomon kívül eszembe jut az exem, az első igazi szerelmem akivel két hónapig voltunk együtt még három éve és nagyon zavar ez a helyzet. Máig megesik, hogy ha egyedül vagyok akkor sírok, annyira hiányzik ő is és az a sok dolog amiket együtt csináltunk. Persze jó érzés is, hogy ezeket átélhettem vele/mellette. Rossz embernek érzem magam, mert nem is tudja a barátom, hogy ez így megy nálam elég rég óta. Nem akarom elhagyni a barátomat de kellemetlen mikor vele beszélgetek és az exem van a fejembe. Ez elmúlik majd?
2015. máj. 12. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A szakításod után minimum 3 max 7 év múlva. :(
2015. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira normális dolog,de szerintem ezt te is érzed.Nem vagy te szerelmes a mostani pasidba,ha ilyen gondolataid támadnak.Ergo nincs is sok értelme,hogy becsapd,vele együtt meg még magadat is.
2015. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Túl kéne lenni az előzőn, mielőtt kapcsolatba kezdesz. Ez mocskosul nem korrekt a sráccal szemben.

Ha két hónapot voltál a gyerekkel, és 3 éve volt az egész, akkor nem értelek. Csak idealizálod az exed, bedumálod magadnak hogy milyen jó is volt. Két hónap alatt nem lehet megismerni egy embert.

Legyél korrekt a barátoddal, tedd tisztába a fejed, felejtsd el az előzőt. Voltam hasonló szituban hogy egy jányt nem tudtam elfelejteni sokáig, aztán csak találkoztunk, és rájöttem hogy hibás kép élt a fejemben róla. Ettől rendbe jött minden túl is léptem egyből.


Esetleg ezt megpróbálhatod, hogy találkozol vele, beszélgettek kicsit, és ha még mindig ő kell, engedd el a mostanit.

2015. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!