Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó fáradtság?

Figyelt kérdés
Barátnőm több mint egy éve kezdett el dolgozni de olyan munka helye van ahol rengeteg fizikai munkát kell végezzen és mikor oda kerü a sok h találkozzunk mindig hulla fáradt és semmire sincs ideje, egy jó ideje már meg értő vagyok vele szembe de kezdem érezni h nem törődik velem már úgy, elég nehezen találtuk ezt a munkahelyet is illetve a térségbe nem sok lehetőség van , nem tudom ilyenkor mit lehet tenni tétlen vagyok de rossz mindig így látni .

2015. máj. 12. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
költözzetek
2015. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem az a legnagyobb baj,hogy fáradt,hanem hogy hozzád nincs már kedve.Ha ülne napi nyolc órát,lehet,hogy akkor sem kívánna,mert valószínűleg nem érzi már azt,amit kéne.Erre viszont tőle kell rákérdezned.Mindezt amúgy csak azért írom,mert én ha szerelmes voltam a pasimba,huszonikszóra ébrenlét után is neki estem.Pláne fiatalon,még dübörögnie kéne benne a nemi vágynak irántad.
2015. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2: ez mocskosmód nem így van. Embere válogatja, van amikor tombol a tűz, a hormonok stb, de ezt kikezdi a hétköznapok robotja, és a fáradság. Ettől függetlenül te megtehetsz amit tudsz, megleped, figyelmes vagy, meg ilyesmi amiket a nők imádnak (befizeted szépségnapra pl kozmetikushoz, vagy akármi, lényeg hogy róla szóljon)


Mozdítsd ki ebből, menjetek új helyekre hétvégente. Kirándulás, túra (pihenősebb), ilyesmi. Lehet nem árt kivizsgálni a dolgot (vérképelemzés vagy valami), állandó fásultság, fáradság valami hiányára is adhat jelet.


A leglényegesebb mindenképp hogy a robotból robbantsd ki, pezsdítsd fel. Tétlen tököléssel meghaltok.

2015. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huszonikszóra! #2 de paraszt vagy nő(?) létedre! Szerintem meg se a munkát se a szexet nem ismered.


Kérdező mindenképpen beszélnetek kellene erröl, hogy ne robbanjon benned a ki nem mondott szó!

Azonkívül lehet a meló mellet más baj is. Akár vas hiánya is lehet. A fokozott fáradtság. És még sok betegség. Teljesen mindegy mennyi idős!

2015. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. máj. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!