Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan négy éve vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan négy éve vagyok együtt a barátommal. Várom már, hogy megkérje a kezem, de eddig még nem tette meg. Vajon miért? Nem szeret?

Figyelt kérdés
Biztos benne van az is a dologban, hogy messze tanul tőlem, még 3 évig. De egyesek szerint, (és szerintem is) attól még meg tudja kérni a kezem, az még nem jelent azonnali esküvőt. Számomra az eljegyzési gyűrű komolyabbá, bensőségesebbé teszi a kapcsolatot, főleg ennyi idő után. Hallottam olyan véleményeket is, hogy 2 év után "illendő" megkérni a kedves kezét. Mi a véleményetek erről? 22L
2015. máj. 12. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Jajj neeee!

K**úrvára nem azt jelenti hogy ha nem kéri meg a kezedet akkor nem szeret.

És nincs olyan hogy illendő!!

Egyesek képtelen elképzelni egy boldog életük végig tartó kapcsolatot gyűrű fehér ruha meg papírok nélkül.


Ő úgy néz ki képes erre. Van akinek ez nem létszükséglet ahhoz h örökké együtt maradjon a párjával.

2015. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy mond el neki a problémáidat. De még szerintem fiatal vagy amúgy is.
2015. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az eljegyzés sem teszi komolyabbá, bensőségesebbé a kapcsolatot. A ma divatos eljegyzési gyűrű pedig csak egy ékszer, és nem jelent eljegyzést, legfeljebb Amerikában. Ott is főleg a zsidók szokása.
2015. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-essel egyet értek.


És véletlenül se erőszakold ezt rá a barátodra. Ha akar vesz egy csilivili gyűrűt felhúzza az ujjadra és akkor örül majd a szád.


Ez nem kötelező dolog, anélkül is lehet boldog egy kapcsolat. Én már 13 éve élek együtt így a párommal, gyűrű papírok és esküvő nélkül.

2015. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérd meg te a kezét. (komolyan! volt már erre példa :D)

am #1.-nél a pont, a gyűrű csak egy tárgy, jelkép semmi több

2015. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fuuu kezet foghatnál a barátnőmmel! Több, mint 5 éve vagyunk együtt és folyamatosan ezzel ba*ztat. Miért? Miért? Miért? Még tökre fiatal vagy! Miért akarod lekötni magad? Miért nem elég a partner kapcsolat? Bár mi már közjegyző előtt bejegyzett, hivatalosan is élettársak vagyunk.

2 év után illendő? állítólag a a jeggyűrűre a fuzu 3x-t illik rákölteni, tehát akkor ha én 150 ezret keresek, akkor közel fél millát feccöljek a gyűrűbe? Zgyan már! Vicc az egész!

2015. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
Jaj mindig mindenki ezzel jon hogy lekoti magat. Igenis jelent valamit a gyuru es a papirok. Nem ertem hogy ha 13 eve vagy egyutt vele akkor miert nem akarsz osszehasodni . Nem akarod ennyi ev utan osszekotni vele az eleted? Vagy akkor miert vagy vele hogy ugy is lesz mas kesobb? Es ez nem a kerdezonek szolt.
2015. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de 22 évesen mit akarsz? Szinte gyerek voltál még, amikor összejöttetek és ezek szerint még együtt sem éltetek. Távkapcsolat? Még 3 évig? Ne szórakozz. Ezért nem ér ma már semmit sem az eljegyzés, mert mindenki eljegyezgeti magát, aztán úgyis szétmennek, mert esküvőt egyik se akar. Ezt a 2 év után illendőt, én sem értem. Talán felnőtt fejjel, húszas évek végén érthető, ha már együtt is élnek akkor mire várjon az ember. De így, ennyi idősen? Szerintem kicsit elkapkodod a dolgokat. 23/N
2015. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!