Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeznéd ezt a párodtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeznéd ezt a párodtól, hogy miért történt amit láttál?

Figyelt kérdés
Párommal leszögezem nagyon jó és bizalmas a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni. Ma egy boltba mentünk be együtt, (sok ismerőse van, minden második-harmadik embernek köszön) és egy szép csajjal összeköszöntek, majd egy ideig nézték egymást és mosolyogtak. Olyan fura volt. Rákérdezzek mi volt ez?
2015. máj. 12. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Párommal leszögezem nagyon jó és bizalmas a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni."

ha ez tényleg így van, akkor mi a gond most?

2015. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetsz ha akarsz, de én nem aggódnám túl. Nem tudom a párod milyen ember, de ilyesmi már előfordult velem is, akartam az illetőnek mondani valamit, és semmi nem jutott eszembe, kicsit zavarban voltam. De ez nem jelenti feltétlen azt, hogy tetszenek egymásnak szerintem.
2015. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tényleg jó a kapcsolatunk de nem akarok féltékenynek tűnni.
2015. máj. 12. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetsz, de minek? Úgysem fogja elmondani, hogy "nagyon tetszik az a lány, érzem hogy van az ő részéről is szexuális vonzalom, mindig izzik a levegő, ha összefutunk, és ha te nem lennél akkor megdugnám". Ehelyett annyit fog mondani a mi volt ez kérdésre, hogy "semmi, képzelődsz".
2015. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor rögtön kellett volna spontán rákérdezni.
2015. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgysem fogsz megnyugodni, amíg meg nem tudod. Lehet, hogy képzelődsz...tudd meg.
2015. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a fura, hogy nem tudom,ki az a nő. Én a párom összes ismerősét vágom, ha valki számomra ismeretlennel futunk össze,akkor az a minimum,hogy elmondja, ki volt, ha már bemutatni nincs alkalma. Ha akkor rákérdezel,akkor semmi extra, utólag féltékenynek fogsz tűnni. De nem hiszem, hogy az akkora bűn lenne.
2015. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá. Van egészséges féltékenység is. Csak ne nekiess hogy KIEZAR**ANC?!?!?!?!?

Hanem, hogy honnan ismered, meg érdeklődj felőle kicsit. Finoman jegyezd meg hogy "nagyon mosolyogtatok is egymásra", és hogy ez feltűnt. Majd mond valamit rá.

2015. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!