Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 eves lány es 24eves fiu gaaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 eves lány es 24eves fiu gaaz?

Figyelt kérdés
Van egy fiu. Bele szerettem de nem merem anyameknak elmondani mert meg a kicsi lanyanak gondol. Persze tudom nem vagyok meg olyan Nagy.... En kulfoldon elek. A fiu most fog kikoltozni.. szerintetek Hogyan mondjam el h ő van nekem??
2015. máj. 12. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Szánalmas....
2015. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem az én tisztem megítélni, hogy gáz-e vagy nem!

A kapcsolat csak rajtatok múlik, de szerintem egy idő után a korkülönbség ki fog ütközni!


Inkább keress a saját korosztályodból pasikat!

2015. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kronosz Olen ***** válasza:
A srácnak gáz. Amiről nem tud nem fáj neki.
2015. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Csak akkor gaz ha ket "a"-val irod:D:D

Amugy ha szeretitek egymast, es csak az o korosztalya jo akkor nyugodtan:) Bar lehetnek kulonbsegek felfogasban, de attol fugg hogy ki mennyire erett

2015. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretitek egymást, akkor szerintem nincs gond. Kicsit nagyobb leszel, és ez a korkülönbség már egyáltalán nem lesz olyan vészes, mint aminek most látszik.
2015. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A helyesírásod a gáz.

A srác az pedofil gyanús...

2015. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A fiu tudja h en felek elmondani anyumnak... Biztat h mondjuk el. De nem tudom elkezdeni...
2015. máj. 12. 20:54
 8/18 anonim ***** válasza:
24 éves férfi 15 éves kislánnyal... Jajj már.
2015. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
De legalább a csákóban van annyi bátorság, hogy odaállna a szülők elé, és azt mondaná: nekem ő kell.... Am. nem tudok ítélkezni... én egyszer 14 évesen szerettem egy 10 éves kislányt..... Mostmár bánom :/
2015. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a kor szamit. A fiu komolyan gondolja velem... es anyaval is beszelni szeretne... De felek h nem ertene meg h nekem van egy fium. Szerintem mukodne ez. A fiu csaladja orul nekem
2015. máj. 12. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!