Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ronda az miért akar minden áron 10/10-es szépséges nővel, helyes pasival összejönni?

Figyelt kérdés
Valahol ez önzőség...
2015. máj. 13. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És, ha már összejöttem, akkor majd most miattad szakítsak?:(((
2015. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez csak a nőkre igaz. Egy férfi, ha ronda, kb. bármilyen külsejű nővel összejönne.
2015. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Ki mondta, hogy "ronda"? Lehet, hogy valakinek pont ő tetszik.
2015. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert attól még, hogy ronda a látása jó. :D
2015. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kronosz Olen ***** válasza:
100%
A szerelem vak... azért nem talál engem :D
2015. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megalkuvásból összejönni valakivel, szerintem az az önzőség.


De majd megmondom a 10/10-es páromnak, hogy önzőség vele lennem és szakítanunk kell, mert jobbat érdemel tőlem és az utóbbi pár év csak tévedés volt.

( A vicces az, hogy hónapokig lekoptattam, mert előttem csak 10/10-es női voltak és azt hittem, hogy csak szórakozik velem.)

2015. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az igaz, hogy ronda vagyok, de kikérem magamnak, hogy én nem válogatok a lányok között.. Nálam csak minimálisan számít a külső... Különösképpen nincsenek elvárásaim.. 18/F
2015. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!