Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de megtetszett más! Minden esetben befellegzett a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem magam, mert sosem voltam még ilyen helyzetbe. Sose csaltam meg senkit és nem is fogok. Szeretem a barátomat, de megtetszett más, akivel vonzódunk egymáshoz. Úgy érzem nem hiányzik semmi a kapcsolatomból, de ezek szerint mégis?!

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mi a véleményetek? Mit tennétek a helyemben?

Kíváncsi is vagyok, de szeretem a barátomat.


2015. máj. 13. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van benned becsület, tisztesség, akkor nem találkozol, nem beszélsz többet az illetővel. Nem tettél eddig semmi rosszat, megesik az ilyesmi, de hogy nézne már ki a világ, ha az emberek úton-útfélen cserélgetnék a partnereiket ...
2015. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan szomorú. :/

Légyszi, mutasd meg ezt a kérdést a barátodnak! Aztán majd lesz valahogy.

2015. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Engem pont így hagyott el a volt barátnőm. Aztán kiderült, hogy aki neki annyira megtetszett, valójában nem is kedveli őt. Vagy fél évig futott a srác után szegény csaj. Végül talált magának egy szexkapcsolatot, de az se volt jó neki... kicsit sajnálom, de hát mit lehet tenni?


24F

2015. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az, hogy esetleg külsőre tetszik csak egy dolog. A mostani párodnak már - felteszem régóta együtt vagytok - ismered a belső tulajdonságait, szokásait stb. Szerintem csak szexuálisan vonzódsz ahhoz a másik félhez, szóval én nem erőltetném a dolgot. Tarts ki a barátod mellett, hiszen Te magad is azt mondtad semmi nem hiányzik a kapcsolatotokból.
2015. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 To7ka ***** válasza:

Ez egy picit önismétlés lesz, volt pár ilyen kérdés mostanában és ugye ebben a kategóriában nem sok haszna van a személyes rész miatt visszakeresni egy hasonló kérdést(szerintem lenne..), így hát újra:

Gondold át a jelenlegi helyzeted. Egyértelmű, hogy vonz az újdonság, az ismeretlen, valami új kihívás, kíváncsiság. Ez sokakkal megesik, nem vagy rossz ember.


Viszont ez valószínűleg annak a jele, hogy mégse vagy maradéktalanul boldog a jelenlegi kapcsolatodban, és/vagy túl fiatal vagy egy életreszóló szerelemhez, tapasztalni szeretnél még mielőtt megtalálod az igazit (nem mondom hogy lehetetlen elsőre).


Ülj le egyedül, és gondold át. 100%osan vedd ki ezt az új srácot a képletből, ő most nem létezik. Vagy Te, meg a kapcsolatod a barátoddal. Gondold át mi az ami hiányzik (túl nagy vonzalmat/csalfa magabiztosságot adna hogy már ott van az új srác, tényleg töröld ki egy pár percre). Ha így rájössz mi a probléma, találd ki megakarod-e oldani, vagy inkább szakítanál (ne félj egyedül lenni). Így nem egy másik pasi miatt, magad miatt döntöttél úgy, hogy többre vágysz, korrekt voltál mindenkivel. Ha barátod mellett döntesz meg határozd el magad. Ha még mindig vonz a másik srác, szarul csináltad, rettegtèl az egyedül léttől, kezd újra a gondolkodást!:))


Ha csak úgy átnyargalnál az új pasihoz mert izgalmas, az első pár hónap után elmúlna az ami most izgat, az újdonság, megszoknátok egymást, és előjönnének ugyanúgy problémák. Ezért teljesen az új srác nélkül hozz döntést!:) hajrá

2015. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Dobd ki a pasidat! Csak egyszer vagy fiatal! A szenvedély szükséges. Ha az a másik izgat, legyél vele!
2015. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!