Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinak milyen profilképe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak milyen profilképe legyen közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Nem így ismerkedek általában, de néha szeretek facebookon bejelölni ismerőseim ismerősei közül szimpatikus nőket. Az első benyomás ugye fontos, amiben nagy szerepe van a profilképnek is.


Jelenleg egy két évvel ezelőtti képem van fent, 18 éves voltam akkor, tipikus fürdőszobai tükörben fényképezett trikóban feszítős kép. Manapság már inkább cikinek érzem a tükörben feszengést, mert mindenki ezt csinálja, de egyszerűen nincs más ötletem.


Pózoljak a kutyámmal? Sportolás közben csináljak képet(súlyemelő vagyok)? Öltönynyakkendő, mint ha fontos ember lennék?:D


2015. máj. 13. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a küszöbön állva egyik kezével tapsol,másikkal csettint,sötétkék bársonyöltönyben van,pókemberes gumicsimma,szalmakalap,háttérbe alszik a nagyi a tv előtt.
2015. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tegyél fel olyat, amin anyád bütykeit masszírozod. Rögtön látni fogják, hogy milyen gondoskodó vagy. :D
2015. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért érzed cikinek a tükörben pózolást, mert mindenki ezt csinálja? Na ez az igazán ciki. De tényleg.


Keress egy képet, amin viszonylag normális képet vágsz. Hogy közben mit csinálsz, az teljesen mindegy.

2015. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Marko polo ***** válasza:
Légy egyszerû, kimész haveroddal ô lefényképez mikor mosolyogsz, és az már egy Jó kép...
2015. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Laktanya udvarán, kalasnyikovval pózolós kép :P
2015. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kutyás kép szimpi lenne.
2015. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ku-Klux-Klán tagjának öltözve, miközben kereszt ég a háttérben.
2015. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem volt feszítős,pózolós,minden féle,olyan is ami miatt megfigyeltek jó ideig.......


nem akartam ott tetszeni senkinek,bár ezt nehéz elérnem mert alapból jól nézek ki sajnos,de igazából


amit tudok ajánlani,egyszerű letisztult,átlagos kép


hányinger úgyis az oldal.

2015. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 1: Most hogy mondod, és jobban belegondolok, az ilyen "direkt hülyét csinálok magamból" képek jól is elsülhetnek, annak ellenére, hogy viccből írtad.


# 3: Kifejthettem volna jobban is. Azért érzem cikinek, mert manapság a tükörben feszengést tipikusan a divatmajom diszkósgyúrós réteggel szokták azonosítani, én pedig semennyire nem akarok rájuk hasonlítani, még egy képen sem.


# 4: Jellemző, hogy a legegyszerűbb nem jut eszembe... és tényleg jó lehet.


# 5: nincs hozzá fukszom:(


# 6: akkor ebben már valaki egyetért velem. Lehet emellett döntök.


Köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 13. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!