Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 19L

Figyelt kérdés

Nemrég magam sem tudom, talán a sors kezének köszönhetően, de a barátom bejelentkezve maradt fb-on a laptopomon.


Egy ideje jóban lett egy nővel. Állítólag csak barátok.


Hát, kaptam az alkalmon és belenéztem az üzeneteibe.


Lejött, hogy totál bevonzotta a nő, röptébe megd*gná.


Sokszor beszélt vele a szexről. Bár másról is, de valahogy mindig a szexualitásnál kötött ki... Szóval már csak a megvalósítás hiányzik...


Mikor a nő próbálta mondhatni szaván fogni, azt írta neki:" Ha nem lenne csajom, akkor azonnal benne lennék, le se másznék rólad...", meg olyanokat írt neki, hogy mennyire kívánatos, nehezen tűrtőzteti magát a jelenlétében...


Mondták már ismerősök is, hogy ha meglátja a csajt, odamegy hozzá, viszont mostanában nem csevegtek fb-on, mert az uccsó üzi áprilisi volt.


Miattam nem feküdt még le vele?

Mit kezdjek az infóval?


2015. máj. 16. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

az szerintem intő jel, hogy egyből elkezdtél kutakodni az üzenetei között.

Női megérzés?

Dobd ki ha nem bízol benne, mindenkinek jobb lesz

2015. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát

ha el tudod felejteni, felejtsd el

ha nem tudod

kérdezz rá.

2015. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szexről beszélget más nővel?


Bolond vagy ha nem dobod ki azonnal! De te tudod.

2015. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem csalt meg. Mit tennétek a helyemben, őszintén???
2015. máj. 16. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:
honnan tudod,hogy nem csalt meg ha személyesen is találkozni szoktak? Lehet,hogy pont azért nem beszélgetnek már face-n mert máshogy tartják már a kapcsolatot, meg már megvoltak egymásnak. Szerintem nagyon gyanús,meg aztán én már ezért is simán dobnám a páromat.
2015. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Ha úgy érezném, hogy a párom üzenetei közé be kell néznem valaha is, már régen rossz és szakítanék (ahogy azt már egyszer megtettem - és utólag kiderült, hogy igazam is volt). A bizalom hiánya úgyis a kapcsolat végét jelenti.
2015. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva ha a helyedben lennék nem sokat gondolkodnék ezen... Más nővel beszélget titokban, bókol ,csorgatja a nyálát, más nő után sóvárog azaz nem téged hanem őt kívánja .... hazudozik, titkolózik és még meg is aláz téged... soroljam vagy ennyi elég egy szakításhoz?

Mert ha nem vetsz véget akkor ez tovább folytatódik addig amíg elméletből gyakorlat lesz...ha ezt el nézed neki akkor tudni fogja h játszhat veled mert túlságosan szereted és mindent meg fogsz bocsájtani, lenyelni

2015. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért áprilisi az utolsó Facebook üzi, mert azóta élőben nyomják. Jó reggelt..
2015. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!