Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális 4 év után? Ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális 4 év után? Ilyenek a pasik és kész? Nem monogám és ez az ok a viselkedésére? 19L

Figyelt kérdés

Nemrég magam sem tudom, talán a sors kezének köszönhetően, de a barátom bejelentkezve maradt fb-on a laptopomon.


Egy ideje jóban lett egy nővel. Állítólag csak barátok.


Hát, kaptam az alkalmon és belenéztem az üzeneteibe.


Lejött, hogy totál bevonzotta a nő, röptébe megd*gná.


Sokszor beszélt vele a szexről. Bár másról is, de valahogy mindig a szexualitásnál kötött ki... Szóval már csak a megvalósítás hiányzik...


Mikor a nő próbálta mondhatni szaván fogni, azt írta neki:" Ha nem lenne csajom, akkor azonnal benne lennék, le se másznék rólad...", meg olyanokat írt neki, hogy mennyire kívánatos, nehezen tűrtőzteti magát a jelenlétében...


Meg az egyetemmel kapcsolatos dolgokat is megmutatja neki...


Mondták már ismerősök is, hogy ha meglátja a csajt, odamegy hozzá, viszont mostanában nem csevegtek fb-on, mert az uccsó üzi áprilisi volt.


Miattam nem feküdt még le vele?

Mit kezdjek az infóval? Miért csinálja ezt, ha jól megvagyunk?


2015. máj. 17. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:

kellett neked beleolvasni :D

a pasid megpróbált finoman átigazolni, úgy tűnik nem jött össze és április óta nem próbálkozik

2015. máj. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ok nélkül gyanakodtam...

Állítólag minden pasi ilyen X idő után, nem? Vagy ennek más oka van?

2015. máj. 17. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:

hát ne általánosítsunk

én meg úgy tapasztaltam hogy a nők hamar beleunnak a kapcsolatba és továbbállnak ahol pörög az élet, lehet ő is hasonlóan érez de persze van pár férfi aki mindig újabb prédára vágyik, ne egy ember alapján ítélj meg egy egész nemet

2015. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem minden férfi egyforma. Azért is írtam, hogy állítólag.
2015. máj. 17. 09:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán baj van a kapcsolatotokban, mivel egy fülig szerelmes srác nem levelezne ilyeneket egy 3. féllel.

Szóval: 1. nézz bele a kapcsolatotokba, milyen is az, teljesen harmonikus és 100%-ban mind a ketten szeretitek egymást?

2. mennyit szoktatok beszélgetni?

3. ez nem normális! 100%, hogy gond van a kapcsolatotokban, és nem vettétek észre a jeleket, erre a pasid fogta magát és elkezdett csúnya mód más lánnyal is kavarni.

4. ülj le vele és beszéld meg vele a dolgokat, de sürgősen!

5. az, hogy azt írod, hogy "jól megvagyunk", az még nem biztos, hogy úgy is van!!!


Beszéljétek meg a dolgot mindenképpen!

2015. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen egy elkötelezett ember nem csinál ilyet viszont hát olvastad: "Ha nem lenne csajom, akkor azonnal benne lennék,"


Azt nem értem, mit jelent, hogy nem ok nélkül gyanakodtál?

2015. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem adok a pletykára, de lássuk be, nem ok nélkül csicseregtek a 'madarak'. Alaptalanul nem pletykálnak senkiről. A haverok meg nem hazudnak. Mondták, hogy odafigyeljek rá, mert túl jóban vannak...
2015. máj. 17. 10:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Ok az aggodalomra, de nem jelenti azt, hogy meg is csalna. Én anno kaptam ilyen kijelentéseket férfi barátomtól, hogy ha nem lenne a párja... ehhez képest soha nem volt köztünk semmi, barátok voltunk. A csaj tudott rólam, hogy vagyok mint barát, gondolom féltékeny is volt, de hozzám soha nem jutott vissza a dolog. A srác pedig nem kezdett ki velem soha az ilyen kétértelmű beszólásokat leszámítva. Mondjuk én ezeket is lerendeztem úgy, hogy kedves bókként elkönyveltem. :)


Lényeg a lényeg, az, hogy írogat, az egy dolog. A fontosabb az, hogy nem tette meg. Miattad. Mert szeret.

Ettől függetlenül tényleg nem árt elbeszélgetni a dologról, bár én az üziket nem, csak a pletykát említeném meg. Nem biztos, hogy értékelné, ha tudná, hogy olvasod a leveleit, még akkor sem, ha amúgy nem tartja titkolnivalónak.

2015. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Dehogynem tartja titkolnivalónak. Diszkrét, titkos beszélgetésen ezek, amikről mit sem tudtam. Azt sem, hogy összejártak.


Igen, annyi jó van benne, hogy nem tette meg.

2015. máj. 17. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!