Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Ő 26 én 23 éves vagyok. Közel lakunk egymáshoz szerencsére,így sokat tudunk találkozni. Egyik hétvégén elmentünk,hogy bemutatkozzak a szüleinek. A szülei kicsit idősebbek. Nem is itt van a probléma. Mikor mind jányan asztalhoz ültünk a szülei alig kérdeztek valamit tőlem szinte,csak én beszéltem valamit. Anyukája meg kijárkált sokszor ide-oda..A fő dolog,hogy amikor az anyja valamit végre beszélt,mindig más lányokat emlegetett,hogy volt az angol tanár(közben a fiára nézett,hogy az a helyes angol tanár) meg,hogy szeretett hozzá járni a fia..Majd egy másik lányról is,hogy sokszor megy hozzájuk a barátjával és kikeféli a kutyát meg ilyenek.. Ebből kicsit vita volt a barátommal,mert én még virágot is vittem anyukájának és úgy éreztem ez a hála.. majd másodjára is mentünk.Kedvesen mentem,kérdeztem,hogy vannak mi újság.. telt az idő. Mondtam,hogy majd tervezek külföldre kimenni csak ahhoz német kell. Erre megszólalt,hogy a szomszéd lány is németet tanul..kérdem én ki fenét érdekel?? Meg volt,hogy tetszikelte más lányok fehérneműs képet facebookon.. Ez ellenem irányul,hogy velem alig beszél mással meg elnézést fossa a szót? Mit tegyek?

2015. máj. 17. 12:37
 1/10 RRR ***** válasza:

xard le

a fiával vagy nem vele

2015. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez igaz! csak elég frusztráló,hogy állandóan dumál valamit!! de legközelebb meg fogom kérdezni,hogy valami baja van velem esetleg?
2015. máj. 17. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Tipikus.Már én is láttam 1-2 ilyet,direkt a volt nőket emlegetik :) Nem ellened irányul,ha a Gizi ülne ott helyetted,annak is ugyanezt dumálnák.Nem kell foglalkozni vele.
2015. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem volt más előttem a barátomnak. Csak mintha mást képzelt volna el a fiának.
2015. máj. 17. 13:13
 5/10 A kérdező kommentje:
meg a szüleim mondják folyton, menjek én is ne csak a barátom,mert aztán mit hisznek..De mikor arra gondolok,hogy menni kell gyomorgörcsöm lesz. :/ Annyira frusztrál és mondta hogy menjek nyugodtan ha akarok és amikor de érzem valahogy,hogy nem annyira engem képzelt.Ilyen egyszerű,nem festem magam,természetes lányt..
2015. máj. 17. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Kepzeld el, mi tavkapcsolatban elunk es en vagyok a parom elso baratnoje milyen lehetett az anyukajanak hogy egy vadidegen csaj 3000kmrol az o kisfiaval van es meg a lakasaban is megkell turnie. Eloszor kitiltott a konyhabol meg alug beszelt hozzam akkor ereztem hogy strategiat valtok. Az anyosokat meg kell nyerni mert soha nem lehetsz eleg jo a fiuknak! En azt csinaltam hogy kerdezgettem a paromrol az o fiatal korarol es egyszer kinyigte hogy mindig akart egy kislanyt ekkor ajanlottam fel hogy ram tekinthet ugy. Azota 2szer voltam ott es mikor karacsobykor nem tslalkoztunk a parom anyukaja feltekeny volt amiert o nem lathat csak nyaron! :D

Lenyeg legy elbuvolo akkor is ha lehszivesebben pofon vagnad, figyeld hogy mi erdekli es probalj meg tobbet tudni rola a hanyingert meg rejtsd egy szep nagy mosoly moge! ;) sok sikert! Szoritok!

18/L (3 eve vagyunk egyutt)

2015. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja es a baratom anyja mikor a parom mas lannyal beszelt meg az elso talalkozasunk utan azt mondta a parom apjansk higy a baratom mas lanyokkal flortolt ez rohadt szarul esett de megnyugtatott a tudat hogy nem volt igaz es hogy a vegen ugyis en nyerek
2015. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Igyekezni fogok!! Csak nem tudom miért ilyen nehéz esetek az anyósok :/
2015. máj. 17. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert eddig mem vette eszre hogy a fia felnott es hogy elviszik majd tole. Gondolom egyke a parod , legyel tzrelmes es bizonyitsd az anyosnak hogy te is gondjat viseled majd a parodnak.

18/L

2015. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a barátomnak van tesója,de az külön él már
2015. máj. 17. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!