Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jól tettem hogy dobtam a barátnőmet? Vagy megoldható lett volna ez a probléma, nézet különbség?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel, mert a szexuális nézeteink nem stimmeltek, ő nagyon szerette volna még folytatni, de úgy gondolom így lesz jobb mind kettőnknek.

Én vallási okból házasság előtt nem fekszek le nővel!! Ő ezt nem nagyon akarta megérteni, ezért úgy gondolom nem hozzám való, talán a vallásom közösségében kéne ugyanilyen normális értékrendű lányt találnom.


2015. máj. 17. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jól tetted. Ahogy mondod, keress a sajátodéhoz hasonló értékrendű lányt.
2015. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Ez csak duma!ha jó képességű lennél és állna mint a cövek akkor megdugtad volna!


Ne aggódj a házasság után is rögtön elhagy bármelyik ha kicsi a farkad!

2015. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted!Keress olyan lányt,akivel passzoltok ilyen téren is!


Viszont a normális szót kihagyhatod a megfogalmazásból!

Sok esetben a vallásos emberek a legalávalóbbak...


(Nálunk pl a 3. katolikus pap távozik a posztjáról,mert gyereket csinált.... a református lelkészt meg lopáson kapták... erről ennyit!

És a felekezet tagjai közt is sok az ájtatos képű csaló, házasságszédelgő etc.)

2015. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem jól tetted. A lánynak is megvan a joga ahhoz, hogy úgy éljen ahogy akar, neked is. Most elhomályosítja az agyát a szerelem, de pár hét és megköszöni majd magában neked, hogy nem kárhoztatta saját magát akár évekig tartó szexnélküliségre.

Keress magadhoz valót, szerintem sok ilyen lányt lehet találni közösségekben, viszont a normális szót valóban kihagyhatod. Én katolikus vagyok, de nem nagyon találkoztam még szemetebb, undorítóbb emberekkel a közösségekbe járóknál. Tisztelet a kevés kivételnek. 23/N

2015. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Főzős Laci ***** válasza:

Nehéz ezt egy kívülállónak megítélni.Aki ismer mindkettőtöket,annak esetleg lehet némi igaza.

A meggyőződésed minden esetre :tiszteletre méltó!Te fogsz jól járni,ha találsz egy hozzád illő lányt.

Én nem a levegőbe beszélek!45 éves vagyok,házas,1 gyerek.

A feleségem a házasságunk előtt kb:20 férfival volt.

Kiégett,és csak kötlességszerűen teljesíti a házastársi

dolgait!

Hajrá,van rengeteg csaj a világon!

2015. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem biztos, hogy a tiéd a "normális" értékrend, mindenki más meg a pokolban fog égni, szóval egy kicsit szállj le a magas lóról. Attól nem leszel jobb ember, hogy minden hétvégén a templomban térdepelsz.

Azt viszont jól tetted, hogy szakítottál vele, mert nem illettetek össze és így egyikőtök sem húzza a másik idejét.

2015. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt tényleg a nem passzolásról van szó, nem pedig morális győzelemről...egyébként járás előtt érdemes erről a másikat tájékoztatni. Szegény lány, elég megalázó lehetett neki.
2015. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nekem az jut eszembe, hogy olyan ember, aki így érez, miért akar barátot/barátnőt, mielőtt még bármi esélye is lehet házasságra lépni? Mert mondjuk 17 évesen is vannak sokan, akik így gondolkodnak, aztán mégis. Ezzel saját magukat kínozzák (mert nekem ne mondja senki, hogy nem kívánja testileg is azt, akit szeret), a másikat is.


De a magam értetlenkedésétől eltekintve: határozottan jól tetted. De attól még a "normális" jelzőt kivehetnéd az ilyen jelzőből. Lehet valakinek normális értékrendje attól még, hogy nem a te vallásod követője.

2015. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként te se akartad megérteni, hogy ez neki így nem fér bele, úgyhogy is dobhatott volna még simám.
2015. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 omba ***** válasza:

Jól tetted, persze.... mert ez még csak az első dolog.

Van valamekkora mozgástér az eltérő emberek kapcsolatának alakításában, de megvannak annak a korlátai.

2015. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!