Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennétek vagy maradnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennétek vagy maradnátok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja titokban (nem mondtam el senkinek) beadtam a jelentkezésemet egy németországi egyetemre, MSc-re (itthon van egy gépészmérnöki msc-m már), projektmenedzsmentre Bajorországban Úgy voltam vele, hogy egy próbát megér, mert szeretnék kimenni nyelvet tanulni, meg pár év szakmai tapasztalatot szerezni Németországban, de valószínűleg úgysem vesznek fel ezért nem mondtam el senkinek, még a barátnőmnek se. Pénteken kaptam egy levelet, hogy felvettek. Októberben kezdődne a suli. Barátnőm viszont 2 hete kapta meg itthon álmai munkáját, ahol végre használhatja az angolját, bár sokat nem keres az tény, bruttó 220-at. A barátnőmmel együtt vagyunk 3 éve, de távkapcsolatban, kb heti kétszer találkozunk. Valószínűleg összeköltözni még nem tudnánk egy évig, mert otthon lakik, pénzt akar spórolni, 27 évesen. Én 26 vagyok egyébként. Ti élnétek a lehetőséggel, vagy inkább maradnátok itthon és nekiállnátok dolgozni?

2015. máj. 17. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp elnek a lehetoseggel!
2015. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
100%
gondolkodás nélkül mennék innét
2015. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért barátnődnek megemlíthetted volna,mert ha megtudja,nagyokat fog nézni.Helyedben kimennék,mert jó lehetőség,barátnőd kezdje el az itthoni munkát,kiderül tetszik-e neki,spóroljon ha akar,távkapcsolat megmarad,csak ritkábban fogtok találkozni.Te kinn körülnézel milyen lehetőségek lennének a barátnőd számára munka terén,és ha van egy itthoninál jobban fizető,akkor ő is menjen ki.
2015. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Basssz...persze hogy élnék a lehetőséggel. Nyelvtanulás, külföldi tapasztalat...a jövődről van szó, ki ne hagyd!
2015. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szerintem mennék. Én is mérnökhallgató vagyok. Szerintem ez egy jó lehetőség. Bár nem tudom miért nem mondtad el neki. Ha azért tetted, mert labilisnak érezted a kapcsolatotokat, vagy csak azért mert nem örült volna neki, bárhogy is, lehet mérges lesz.


Szerintem ha megengedheted magadnak, hogy tanulj még, akkor inkább azt csináld. Akár egy itthoni phd-t, akár egy másik msc-t. Dolgozni meg ráérsz majd később is.


Egyébként meg mérlegre kéne kicsit tenni a barátnődnek a végzettségét és a sikereit, munkahelyét meg a tiédet. Ez alapján amit leírtál, csak sejteni tudom, de azt hiszem kettőtök közül neked van komolyabb végzettséged és nyelvtudásban is előtte járhatsz. Ezért azt gondolom, hogy neki kéne alkalmazkodnia hozzád. Csak ez a nők fejében nem így szokott lejátszódni :/

2015. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennék.
2015. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ahogy olvastam a kérdésedet,egyből megfogalmazódott a válaszom.Szinte szóról,szóra ugyanazt írtam volna ,amit a 3-as válaszoló!

Vele teljesen egyetértek.

Nem szabad kihagynod! A jövődről van szó!

Az ember leginkább nem azt bánja meg,amit tett,hanem amit nem tett meg,pedig lehetősége volt rá!! Neked vajon lesz még ilyen lehetőséged?

MENEKÜLJ!


Jóakaród (Hidd el!)

2015. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!