Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban bosszantóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban bosszantóbb az ha a nő védekezés nélkül lép félre vagy az a bosszantóbb ha előtte vesz magához gumit és utána kezdeményez mással szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg ennem nincs is jelentősége? Gondolom más férfit is mindkét eset bosszantana. Az első esetben betegséget is kaphat amit tovább is adhat, a második esetben meg le se lehet tagadni az előre eltervezett félrelépést. Mi a véleményetek?

2015. máj. 17. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Már maga az, hogy félrelép, az a legbosszantóbb!

Az, hogy mellékesen védekezéssel, vagy nélküle, az már oly mindegy!

Itt a hangsúly a FÉLRELÉPÉSEN van!

2015. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Biztos én vagyok értetlen, de nem mindegy, hogy gumival, vagy gumi nélkül?
2015. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet csak engem zavarna de a volt párom lefeküdt egy másik pasival, állítólag pillanatnyi felindulásból. Majd szépen kiderült. Pontosabban azután, hogy először terhességre gyanakodott majd miután bebizonyítottam neki, hogy tőlem nem lehet, elárulta, hogy volt egy félrelépése. Végül kiderült, hogy mégsem terhes de nekem már nem volt kedvem hozzá. Addig gumit használtunk és utána átálltunk tablettákra. Elvileg nemcsak terhes lehetett volna de még betegséget is elkaphatott volna és tőle én is.
2015. máj. 17. 16:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy mielőtt tisztázódott a dolog előbb örültem neki, hogy apa leszek, utána már fájt a dolog amikor más esetleges gyerekét rám akasztotta volna.
2015. máj. 17. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Én nő vagyok, de engem jobban zavarna ha valamilyen nemi betegséggel megfertőzhetnek...

Ez a hirtelen felindulásból dolgot meg hagyjuk már, mindenkinek van valamennyi önkontrollja, nem pillanatnyi szeszélyből szédül bele az ilyesmibe az ember.

2015. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezigen?! És még együtt vagytok?!
2015. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát lehet, hogy ez most nem lesz hasznos válasz, de nem írhatok mást.


Rúgd ki a r@bancot!

2015. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
??? Nem mindegy már? A védekézés esetén legalább nem lesz baba.
2015. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha felrelep, tegye gumival

ha felrelep, valami gond van

meg kellene vele beszelned, amig van mit.....


31 F

2016. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!