Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig jut időnk egymásra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig jut időnk egymásra, mások/ti ezt hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
A párom dolgozik, én tanulok és mellette dolgozok is. Ugyan még csak 3 hónapja vagyunk együtt, de az is csoda ha hetente 1 estét együtt tudunk tölteni.. Ha összeköltöznénk reggel meg este látnánk egymást, minden nap hulla fáradtan.. Mások ezt hogy oldják meg?

2015. máj. 17. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szabadnapokkal es hetvegevel. Az otthon elvegzemdoket meg szet osztjatok es ha osszekoltoztok legalabb este birtok filmezni vagy kozosen furdeni ilyesmit. De 3honap utan eleg korai volna.18/L
2015. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Együtt élünk a párommal, ugyanaz a szitu mint nálatok. Mivel két műszakban dolgozik, ezért vagy reggel, vagy este nem találkozunk, de olyan is van, hogy egész napokat együtt töltünk. Nehéz megszokni, de nagyon szeretjük egymást és előre látjuk 1-2 héttel minimum, hogy ki mikor dolgozik, így nincs belőle vita, tudunk nagyjából tervezni.

Számomra azt a legnehezebb megszokni, hogyha készenlétis a párom. Nehezen viselem, hogy este fél 11 körül ér haza és utána sincs nyugi, mert ha hajnali 2-kor szólal meg a telefonja, akkor mennie kell. Nem is alszom jól ilyenkor.

2015. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szabadnapja hétköznap van, amikor ált nekem nem jó..- hétvége maradt de van más dolga is, meg nekem is, így kb fél napokat vagyunk együtt:(
2015. máj. 17. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!