Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem, hogy teljesen felemészt ez a kapcsolat? Hogy szerezhetnék kicsit több önbizalmat?

Figyelt kérdés

Közel 10 hónapja vagyok együtt a barátommal. Az elején nagyon küzdött azért, hogy összejöjjünk, utána viszont kicsit visszavett és úgy érzem, hogy elhanyagol. Mindig én kezdeményezem, hogy találkozzunk, keresni még keres, de van, hogy 2 nap kihagyással. Mindig mondom neki, hogy menjünk el ide-oda de mire találkozunk már sokszor nincs kedve, alig csinálunk valamit.

A személyes problémáimat nem igazán tudom megosztani vele, mert vagy csak flegmán mond rá egy aha-t, vagy azt mondja, hogy ez nem nagy probléma, majd megoldódik és ennyi. Nem nagyon érzem azt, hogy támogatna. De emellett azért szokott más lányokkal flörtölni, stb. és ez is rosszul esik.

Ha kettesben vagyunk akkor ki szokta mutatni a szeretetét, meg mond olyanokat amikből azt szűröm le, hogy hosszabb távra tervez velem, de a gyakorlatban nem igazán érzem ezt. :/

Az a baj, hogy amúgy sincs sok barátom így a szakításról sem tudnám elterelni nagyon a gondolataimat. Az utóbbi időben ezeknek hatására már szinte kezdem azt érezni, hogy semmit sem érek. :/ Adjatok valami tanácsot, mit tegyek? Szakítsak vagy próbáljam meg elfoglalni magama valamivel? De mivel? :/ 20/L



2015. máj. 17. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Flörtölget másokkal,nem tudod megosztani vele a problémáid, nem jártok sehova...

Ez nem néz ki jól.

Miért vagy még mindig vele? Szex? Megszokás?

Tessék gondolkodni.

2015. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 To7ka ***** válasza:
71%

Szakíts ÉS próbáld meg elfoglalni magad valamivel!:) Vagy előbb kezd el elfoglalni magad valamivel (lentebb majd kitérek rá), és utána szakíts. A Te életed, 20 éves vagy, csinálod 10 hónapja, plusz amíg küzdött érted, ezek nagyon értékes, nagyon vidám éveknek kéne lenniük!!!:) Annyi mindennel megtöltheted, annyi mindent elérhetsz, minden napod tele van lehetőségekkel! No de kezdjük az elején!


Az szerintem a legritkább esetben működik, ha egy pasinak ezerrel kell tepernie egy lány után. Ha nincs meg a kölcsönös szimpátia, és nagyon meg kell játszania magát egy srácnak, jobbnak lenni mint valójában, akkor az rámegy a kapcsolatra is. Már az elején érezted ezek alapján, hogy nem biztos, hogy ez annyira jó lesz...


Utána meg amit leírtál, ez egy nagyon pocsék kapcsolat. Pont, hogy neki kéne motiválni Téged, hogy többre tartsd magad. Keress hobbit, sportolj, érj el eredményeket az életben, menj az álmaid után (persze reális vagy nagyon őrült :3 álmok után), éld az életed, és legyél nagyon boldog! Ha ezt nem adja meg Neked, akkor Te hidd el magadról, hogy ennél sokkal többet érdemelsz!


Különleges vagy, egy egyéniség. Pontosan csak Te irányíthatod a saját életed, és csak Te teheted azt nagyon boldoggá. Keress egy hozzád illő sportot. Legyen legalább heti 3 alkalommal, és azon kívül még futás, tornázás, egy séta a szabadban, heti 7 nap legyen legalább 1-1 óra délután ami kifáraszt fizikálisan. Utána 20 évesen szétnézhetsz tanulmányaiddal kapcsolatban, mivel tudnád kiegészíteni a jelenlegi tudásod. Mivel érhetsz el kiemelkedő sikereket benne, hogy később nagoyn jó munkád lehessen. Ami szintén a boldogság része! Milyen lehetőségeket biztosít az egyetem/fősuli, mit csinálhatsz!:) Láss világot, menj ki egy évre külföldre tanulni, bármit ami érdekel de a pasid mellett eddig nem tehetted meg!:))


Utána ott vannak a hobbik, biztos van valami, amit szerettél kislányként csinálni. Elevenítsd fel, járj el olyan körökben, ahol vannak hasonló érdeklődésű emberek.


Tudom, hogy képes vagy rá, és nagyon sokat elérhetsz az életben, nagyon rövid idő alatt sokkal boldogabb lehetsz mint most. Nagyon szorítok!!:)

2015. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az önbizalmadra a pasid elég nagy hatással van szerintem.

Nem mondom,hogy egyből szakíts, de tessék kezdeményezni egy őszinte beszélgetést,mi az ami zavar a kapcsolatotokban.

Aztán a kapott választól függően lehet lépni.

1-es voltam.

2015. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, megpróbálok változtatni. :) Csak elkezdeni nehéz ugye. :/
2015. máj. 17. 17:56
 5/7 omba ***** válasza:
86%

Te "amikből azt szűröm le" - hogy hosszú távra tervez veled... én mást szűrök le, ennek lassan vége van, de minek is van?

Miért magadban keresed a hibát, ah ő a bunkó?

nem keres, nem szórakoztat, nem is figyel rád: ez nem kapcsolat.

2015. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szokott keresni azért. Sőt van, hogy én inkább megvárom míg ő keres, csak hogy ne mindent én kezdeményezzek. Ha van ideje, akkor igyekszik velem tölteni és anúgy élvezzük egymás társaságát. Csak vannak rossz dolgok is ugye.
2015. máj. 17. 18:35
 7/7 omba ***** válasza:

20 éves házasság után is nehezen fogadható el, bár gyakori, amit írzs 10 hónapos kapcsolatról_

"sokszor nincs kedve, alig csinálunk valamit.


A személyes problémáimat nem igazán tudom megosztani vele, mert vagy csak flegmán mond rá egy aha-t,"


És hát az ember a párjától nem ezt a hatást várja:

"már szinte kezdem azt érezni, hogy semmit sem érek"

Egy rendes kapcsolatban szárnyakat kapsz... boldog vagy, kreatív.... nem pedig azon filózol tényleg egy nagy nulla vagy-e?

2015. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!