Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodása miatt nincs kedvem találkozni vele?

Figyelt kérdés

A barátnőm eléggé ragaszkodós típus, valószínűleg szeretethiány miatt, én meg mindig is szerettem egyedül lenni, így nem tudom, hogy csak én látom így a helyzetet, vagy más is így látná:


Folyamatosan beszélgetek vele, Viber, SMS, stb., és amikor elmennék a haverokkal sörözni egyet, akkor is megmondja, hogy 1 órára menjek el, stb. Szóval ha tehetné egész nap csak velem lenne, nekem pedig kell a magány, vagy éppen a haverok társasága. Lehetséges, hogy amiatt, mert keveset tudok egyedül lenni, nincs sok kedvem átmenni hozzá, mert inkább lennék egy kicsit itthon?


2015. máj. 17. 21:25
1 2
 1/15 Interferencia ***** válasza:
Igen.
2015. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

És ez most mennyire normális mindkét szempontból?

Szóval minden nőnek kell ekkora igény, és csak én nem vagyok hozzászokva a párkapcsolathoz?


Csak én igényelem a magányt, vagy ilyenek a férfiak általánosságban?

2015. máj. 17. 21:30
 3/15 Interferencia ***** válasza:
Te közelebb egyértelműen vagy az átlaghoz, mint a barátnőd.
2015. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Interferencia ***** válasza:
Szórendet kicsit elb.@sztam, sorry.
2015. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az nem normális, ha ő maga nem tud létezni nélküled. Oké, én is oda meg vissza vagyok a barátomért, legszívesebben valóban vele tölteném minden időm, de nem teszem. És nem is szabom meg neki, hogy ha elmegy a srácokkal inni egy sört, mennyi időre mehet el. Pedig azt se mondhatom, hogy semmi közöm hozzá, úgysem találkozunk 3 napig, akkor mégis, mit érdekel, hiszen együtt élünk, azért némi közöm van hozzá, hogy hajnali 5kor vágódik be mellém sörszagúan az ágyba, vagy még megvárhatom ébren, mondjuk 1kor.


Normális ember egy felnőtt párkapcsolatban igenis felméri és megérti, hogy hiába vagyunk egy pár, azért személyes térre, önálló életre még így is szükségünk van. Én szeretek pl itt fórumozgatni kikapcsolódásképp, míg a párom mondjuk játszik valamit a gépen. Normális és természetes igény a tied, mindenkinek szüksége van rá. Gondolom, a barátnődnek kevesebb a dolga, mint neked, és több ideje van magára, azért nem érti meg, amit mondasz. De szerintem több olyan lány van, aki ha nem is örül neki, de tiszteletben tartja és elfogadja az ilyen igényeket. Szóval ez nem általános jellemző. Bár én személy szerint mindkettőtöket megértelek.

2015. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, számomra is riasztó az ilyen mértékű ragaszkodás. Mondjuk én össze se jönnék olyannal, akin azt érzem, hogy nekem túl sok - mert azért ezt lehet már az elején érezni, volt már olyan első randim, amiről menekültem, mert úgy éreztem, nem kapok levegőt...


Biztos van olyan, akinek erre van igénye, de engem határozottan taszít, rossz érzéseim támadnak, menekülni szeretnék a kapcsolatból.

2015. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hol találtál te ilyen lányt?


Én kifejezetten igényelném ezt a fajta ragaszkodást, bármennyire is furcsán hangzik..

2015. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

4-es:


Igen, szerintem is ez a helyzet.

Nincsenek igazán hobbijai, míg én ezernyi dologgal el tudom foglalni magamat.

2015. máj. 17. 22:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Szóról szóra ugyanez a helyzet velem meg az én barátnőmmel is. Rengeteget veszekszünk már emiatt. Én csinálnám a dolgaimat, sportolnék, gépeznék, barátokkal találkoznék, ő meg naphosszat nem csinál semmit, csak arra vár, hogy én foglalkozzak vele.
2015. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is teljesen ugyanez van!

Én tanulok most érettségizek, szóval azért van bőven rá időm, hogy nyaggassam a barátomat :D egyszerűen semmivel nem tudom magam lefoglalni, egész nap azt várom, hogy hívjon már...

ő dolgozik, és sajnos távkapcsolatban élünk. de én minden percemet vele tölthetném, ha lehetne.

2015. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!