Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sick Fish kérdése:

Mit tegyek, ha anyám nem fogadja el a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sőt... nem hogy nem fogadja el, olyan mértékben gyűlöli, meg amiket mond rá, hogy az nem tűr nyomdafestéket, csak én tűröm...

25 éves vagyok, végre elértem, hogy találtam Valakit, akinek kellek, tehát összeteszem a kezem, hogy van barátnőm. Nagyon szeretem, Ő is szeret (most még).

Viszont anyám egyenesen gyűlöli, nagyon sokat veszekszünk ezen, sok mindent emiatt nem is tudok megtenni, mert az összeveszés van belőle, nem tudok Vele normálisan beszélni, mert úgyis én maradok alul.

Az a baj, hogy én amúgy is egy gyenge lélek vagyok, próbálom összehangolni a dolgokat, hogy itthon se legyen baj, de a barátnőmet is próbálom boldoggá tenni.

Csakhogy én ezt nehezen bírom. Nem tudom, hogy tudom-e így folytatni, hogy érdemes-e, mert azt tudom, hogy sírig tartó szerelem nincs, főleg manapság. Ki tudja meddig leszek együtt a barátnőmmel? én remélem, hogy minél tovább, de ki tudja, lehet 1, 2, 5 év, vagy annyi, amennyi, de egyszer lehet vége lesz és akkor anyám majd tudja mondani, hogy "na ugye" és elment az életemből x idő. Na de ezt honnan tudja az ember előre?


Most már nagyon tanácstalan vagyok. Azért szakítsak a barátnőmmel, mert anyám gyűlöli és mert előbb-utóbb úgyis szakítanánk, akkor inkább előbb és ne raboljam az idejét?


A válaszokat előre is köszönöm.


2015. máj. 17. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
anzadat nagyon surgosen oszd ki hogy 25 eves vagy hadjon beken a pcsaba a hulyesegeivel igen lehet vege lesz de akkor ennyi erovel sohase legyen baratnod? tarts ki az erveid mellet! legy ferfi!
2015. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első körben, mi a baja vele? Talán ezt meg kéne kérdezni. Nekem ugyan ez a hhelyzetem, csak én nő vagyok és a barátom nem fogadja el,de már több mint egy éve együtt vagyunk. Felnőtt vagy, ne anyád irányítson. Ha szereted, megveded és kiallsz mellette. A te életed a te döntésed.
2015. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ne vedd magadra, de nagyon úgy tűnik, hogy anyuci pici fia vagy, aki sose fog felnőni és soha egy r**** se lesz jó neki...

Szerintem itt az ideje, hogy elkezd a saját életed élni és jót tenne neked is és valószínű a kapcsolatodnak is, ha összeköltöznétek. És ha 1-2 év múlva szakítotok, akkor mi van? Maximum visszaköltözöl vagy talán akkor egyedül is fenn tudsz tartani egy kis garzont. De szerintem itt az ideje, hogy a saját életed építsd ki.


Amúgy meg igen nagy az esélye, hogy a következő csajod se fogja bírni anyukád, mert ő is elmar tőle.

2015. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!


A kérdés szerintem az, hogy mikor érsz meg arra, hogy kiállj magadért és a választásodért - illetve a jogodért, hogy saját véleményed lehessen. Mert a feltett kérdésed alapján még nem "nőttél fel". Mi köze anyudnak ahhoz, hogy kivel mennyi időt töltesz el az életedből. Miért érzed úgy, hogy elszámolással tartozol neki?

Ha fontos a barátnőd, akkor vállalnod kell őt is, és magadat is, mert egy idő után - ha ő egy érett huszonéves -, nem fog neki tetszeni, hogy anyu véleménye mérvadóbb, mint ő és a kapcsolatotok.

És ha nem maradtok esetleg együtt, akkor lesz majd más párod, de ott is felnőttként, önálló férfiként kell jelen lenned, köldökzsinór nélkül.


Ne haragudj, ha nem voltam túl diplomatikus, elhiszem, hogy nem könnyű hirtelen máshogy szemlélni a világodat, mit amit megszoktál - meg talán kényelmes is, de azt kell átgondolnod, hogy valójában melyikre is vágysz inkább: Anyukádtól kapott élethosszig tartó kiszolgálására, cserébe az önálló döntésekről való lemondásra, vagy az önálló felnőtt létre, amikor lehet, hogy nem midig alakul minden könnyen, de elmondhatod, hogy a saját kezedben van az életed.

2015. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazatok van, nagyon igazatok van. :(

Jó lenne már önálló, felnőtt életet élni.

2015. máj. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!