Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szenvedek, mióta megtudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedek, mióta megtudtam hogy napi szinten írogatnak egymásnak. Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Párom (férfi) nemrég ismerősnek jelölt csajjal beszélget a fb.-on napi szintem. A lány férjezett egyébként. De ahogy elmesélte az ismerősnek jelölésük esetét a párom, rossz érzés fogott el.

Nem tudom, hogy vegyem könnyedén a helyzetet. Mert nem hagy nyugodni..... mivel még hétvégén is beszélgetnek, mikor párom velem van :(

páromnak mondtam. kiakadt. úgy láton nem akar változtatni ezen.

Tegyem én is ugyanezt? de nem igazán hajlok erre. Ötleteket tudnátok adni?



2015. máj. 18. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Kezd el te is látványosan más férfiakkal beszélni. Ha neki elmondtad, hogy bánt, de ő nem hajlandó változtatni, radikálisabb megoldást kell próbálni.
2015. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Igen 1es szítson viszályt... Gratulálok.
2015. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

2.: akkor mit csináljon? Csendben tűrje, amíg előbb-utóbb megcsalja? Próbálta szép szóval és nem érdekelte a srácot.

Mondjuk én egy ilyet ott is hagynék kapásból...

2015. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Még ő akad ki,és be se fejezi még ezek után,vicces pali,aki teljesen h.lyének néz téged.Nem kell semmi cselhez folyamodni,vagy játszmázni,vagy befejezi,vagy pakolhat.
2015. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

En is az egyessel ertek egyet..te is kezdj el irogatni masokkal de kozbe viselkedj ugyanugy vele

csak eszhez kap

2015. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Kezdem megérteni, egyes férfiak miért teszik, amit tesznek. Nekem nincs szükségem erre, mert otthon is megkapom a megfelelő és igényelt élményeket. Deréktól lefelé és deréktól felfelé. Na persze ha hiányzik valami, az ember elkezdi keresni. Nemcsak a férfi, a nő is.
2015. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy beválik a "te is levelezz más pasikkal" tanács. A volt barátom pont ilyen volt: ismerkedett más nőkkel, kicsit flörtölt is, de mindig azt mondta, ez nem komoly, csak játék, csak haverkodás.

Aztán amikor elkezdtem ugyanezt csinálni úgy megörült neki, hogy végre már én is kezdem érteni a "lényeget", hogy ugye milyen jó és hogy a kapcsolatunk szempontjából mennyire nem jelent semmit.

Tehát ha alapból ilyen típus, nem biztos, hogy veszi a lapot.

2015. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszeruen mondd meg a parodnak, h ez Neked rosszul esik es pusztan ebbol a tenylbol kifolyolag fejezze be a napi szintu tarsalgast a novel. Es magyarazd el neki, h ha nem erti meg, h ez nem normalis dolog, akkor gond van a kapcsolattal. Szerintem egy partnernek, aki szereti a masikat, meg kell ertenie, ha a parjanak vmi rosszul esik, hiszen ha vkit szeret az ember, azt nem bantja meg. Ennyi
2015. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! eddig azt hittem, hogy velem van a baj, hogy ezt nem tolerálom nála. De most megnyugodtam, hogy mégis én vagyok a normálisabb.


Hogy milyen hiánya van általánosságban, nem tudom. Nem mondja. Megint kértem, hogy mondja meg, ha valami nem tetszik épp neki......

Szóval viszályt nem szeretnék szítani. Ahogy írtam is a kérdésemben, nem hajlok arra, hogy én is írogassak srácoknak. Régebben, más kapcsolatokban megtettem. De mára már beláttam, nem érnek annyit ezek a fellángolások. 37 évesen már megbecsüli az ember azt az egyet, aki mellette van.... nem értem fordítva mért nem ezt kapom?

Az ex-re hivatkozik, aki 10 év után ejtette. Vagyis megcsalta....minden előjel nélkül :O és szerintem nem tudta feldolgozni, így átment ebbe a "nem érdekel" kategóriába, és ezt igyekszik ki is mutatni.

hogy mért vagyok vele akkor? Mert szeretem!!!! ezért be akarom bizonyítani, hogy nem csak ilyen ember létezik....

de most zsákutcába futottam :(


A kiakadása pedig úgy volt, hogy mondtam neki, hogy rosszul esik ez... erre Ő támadólagosan, hogy akkor elmondja, hogy egy évvel ezelőtti viselkedésem miatt Ő is ki lehetett volna akadva akkor.... de úgy látszik nekem szabad, neki meg nem....

Arról volt szó, hogy a gyerekem apja a kapcsolatunk elején "mindig" akkor hívott, mikor pont randink volt... annyit mondtam, hogy nekünk muszájból kell beszélnünk....

2015. máj. 18. 13:11
 10/17 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok. Igen, ez nehez ugy sajnos. Az nem megoldas, h mas pasikkal kezdesz el te is levelezgetni, m az nem vezet sehova. Amikor meg a parod felhozta, h kiakadhatott volna azon az 1 evvel ezelotti dolgon, akkor miert nem mondtad meg neki, h miert nem tette? Ez nem ok arra, h Te ne jelezz neki vmit, ami Neked rosszul esik. Masreszt meg koze nincs ahhoz, h jelenleg o nem normalis dolgokat csinal.


Elhiszem, h szereted, de ha szenvedsz, akkor muszaj ezt lerendezni vele, m kulonben emeszteni fog. En biztosan kibeszelnem ezt, es nem hagynam, h elterjen a targytol es hulyesegekkel reagalja le. Elmondanam neki, h nem normalis dolog az, h felnott, komoly kapcsolatban elo ferfi letere mas ferjezett nokkel napi szinten csetel. Veled szemben kegyetlen nagy tiszteletlenseg, h meg akkor is a novel beszelget, amikor Veled van!! Elmondanam neki, h rosszul esik es ha nem hagyja abba, akkor nezzen szembe a tennyle, h gond van a kapcsolattal. Es ha gond van, akkor meg kell beszelni ennek az okat.

2015. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!