Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bálnának érzem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bálnának érzem magam a barátom mellett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon vékony, én pedig elég duci vagyok. Rengetegszer fogyóztam már és utóbbi időben le is adtam jó pár kilót, de még mindig nagyon hülyén festek mellette és zavar, hogy olyan esetlenül nézek ki.

Viszont ő meg folyton kér, hogy ne fogyjak tovább, mert neki így tetszem és imádja, hogy ilyen az alakom és nem akarja, hogy vékonyabb legyek, mert az neki nem tetszik.

Mit tegyek?


2015. máj. 18. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak kell megfelelned elsősorban, szóval fogyj ha neked a mostani helyzet nem megfelelő. A párod vékonyan is fog szeretni, az egész biztos. Ha mégse akkor felszínes és ilyen embertől jobb megszabadulni.
2015. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia! Nálunk ugyanez a helyzet, a férjem ráadásul jó magas, én alacsony, híztam stb. Engem már nem az zavar, mellette hogy nézek ki, hanem az, hogy én hogy nézek ki és az egészségem milyen, úgyhogy már jobban odafigyelek magamra :)

Ha ő meg így szereti az alkatod, akkor szerintem annyira ne legyél szigorú magaddal. Inkább az egészségedre figyelj oda.

2015. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem azért kéne bármit kezdened magaddal, hogy ne nézz ki mellette hülyén, vagy hogy neki tetsszél vagy másnak tetsszél, hanem mert neked belső igényed van arra, hogy a tested minél egészségesebb, erősebb (és ezzel együtt nyilván szebb is) legyen. (Nem, nem a címlaplány-kinézetre gondolok, hanem arra, hogy alapvetően az egészség szép.)


Tehát ha úgy érzed, hogy ideje többet foglalkoznod a testeddel és a lehető legjobban bánni vele, akkor tégy úgy!


A párodtól nagyon nem szép, hogy ebben akadályoz és ilyeneket mond, hogy akkor nem fogsz neki tetszeni. Ilyet normális pár nem mond. Ugyanis egy kapcsolatban az a dolgunk, hogy támogassuk a párunkat a jó dolgokban, a törekvéseiben. Téged nem támogat a párod, hanem akadályoz, és ahogy teszi a leírásod szerint, az már hajlik a zsarolás felé. Erről nagyon komolyan el kéne beszélgetned vele.

2015. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az számítana főleg, hogy te jól érezd magad. Az sem mindegy, hogy külső vélt, vagy valós elvárások miatt fogysz, hogy kínszenvedés-e a fogyás, vagy azért fogysz, mert valóban erre van igényed és megszeretted az új életstílust.
2015. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Ha neked nem tetszik a jelenlegi kinézeted, akkor próbálj tenni érte. Nem elég ha csak fogyózol, mozogni is kéne mellette...


2. Hidd el a barátodnak, hogy tényleg szép vagy úgy, ahogy vagy.


3. Hizlald fel a barátodat valamilyen úton-módon. Nem muszáj tudnia róla. Adj neki zsírtól tocsogó ételeket, sok-sok kenyérrel!



A fent leírt 3 opció közül kell választanod, és várhatóan minden rendbe fog jönni. :)

2015. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5-os valaszolonak az 1., 2. pontjaval egyetertek. a fogyozas nem eleg, hanem ha tenyleg szeretnel fogyni, akkor dieta + heti 5-szor kokemeny edzes (en is igy adtam le 10 kilot), amiben szetizzadod magad es annyira lefaradsz, h utana csak beesel az agyba, nem pedig az a fajta "sport", h a futogepen setalsz 1 oran keresztul noi magazint olvasva...


A masik meg, h a baratod nyilvan azert van veled, m igy tetszel neki. Ha vekony lany kellene neki, akkor nem lenne veled. :)

2015. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
járok edzeni, de mindig csóválja a fejét, mikor látja a diétás kajámat
2015. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!