Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet gondot? Vagy mivel hűséges, nem zavarjon komolyabban a dolog? 19L

Figyelt kérdés

Szóval sok más mellett azt írta egy lánynak a barátom, hogy ha nem lenne barátnője, azonnal vele lenne, meghogy állandóan azt csinálná vele...


Sosem mondtam még ilyet senkinek, így nem tudom hova tenni a dolgot.


Ezt most jó vagy rossz?


Mellesleg odavan a csajért, izgatja a fantáziáját.


2015. máj. 18. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod, hogy jó vagy rossz dolog? Ha valaki csak kötelességből hűséges, mert ha kiderülne a hűtlenség, balhé lenne, az mindig rosszabb, mintha belső késztetés miatt nem akarna lefeküdni mással. A te barátod akarna. A gondolat az első lépés a tett felé. Ameddig hűséges, addig elviselheted, hogy másra vágyik (ha akarod..), de ez már most nem tűnik egy életre szóló kapcsolatnak.
2015. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esküszöm te nem vagy normális, h nem tudod ezt mérlegelni, h most ez rossz vagy jó dolog... Szerinted az nem rossz dolog, h a barátod más csajra nyáladzik és nem rád? Hát akkor szerencsés egy pasi, h kifogott egy ilyen "szőke" gondolkodásút mint te. Még ha az orrod előtt kefélne mással, akkor is elgondolkodnál rajta, h tényleg az történt-e, vagy csak délibáb volt... -.-
2015. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hamarosan ő lesz a nője, ha a csaj is akarja, nem leszel akadály. De nem én hamarabb dobnám, minthogy ez megtörténjen, mert nagyon megalázó a helyzet.
2015. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne bnőm... De van. Csakk akkor lenne valami. Mivel van, nem lesz. Én így értelmezem. Magyarán lekoptatta a csajt, nem?
2015. máj. 18. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor koptatta volna le, ha azt írja, nem érdekli, nem azt, hogy mit csinálna vele éjjel-nappal. Azt a mondatot értsd úgy, hogy a párod tudtára adta a csajnak, hogy meg akarja fektetni, viszont a barátnőjével nem akar szakítani, nincs kedve új kapcsolatot kialakítani, mert egy nőt egy másikra sokkal kevésbé éri meg cserélni, mint egyszerre kettőt használni. Ha a csaj megírná, hogy "Nem baj, a barátnőd nem fog róla tudni", a barátod valószínűleg eltűnne a térképről egy időre, mert sürgős dolga akad..
2015. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok hülye libával találkoztam már de te túlteszel rajtuk! Azon is gondolkoznál h jó-e vagy rossz ha melletted az ágyban kefélne a pasid vkit...
2015. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát de ha egyszer nem csalt meg...

Elővettem emiatt. Ha jót akar magának, befejezi...

2015. máj. 18. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha jót akar

magának, befejezi..."

vagy mit teszel??

2015. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azzal nincs nagy baj, ha ezt gondolja. Hűűű de megdugnám azt a csajt, ha nem lenne barátnőm. Egy fokkal jobb, mint az utcán sétálva a "hű de megdugnám azt a csajt", még hozzá se téve, hogy amúgy barátnője van... De leírni neki??? Ez semmiképpen nem jó.
2015. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!