Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy fogadjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy fogadjátok el, emésztitek meg, hogy a párotok más nőkkel (barátaival) is viccelődik, ebédelni jár, telefonon beszélget, pátyolgatja a lelküket stb?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt külön elfogadnom.
2015. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
úgy h megbízom benne. Így kicsit sem zavar.
2015. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd ha felnősz és nő leszel, rájössz!
2015. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebédelni külön nem jár velük, esetleg munkahelyen munkatársakkal. De hogy a nőnemű barátaival, haverjaival is viccelődik, beszélget, vagy mond pár vigasztaló szót, ha valami gondjuk van, esetleg segít is nekik, ez annyira természetes.
2015. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően úgy, hogy nem csinál ilyet.

De vannak lánybarátai is, a társaságunk tagjai, általában együtt vagyunk velük, de ha mégsem, abszolút tisztában vagyok vele, hogyan viselkedik a közelükben (nem is beszélve arról, hogy a társaságban egyedül mi nem vagyunk házasok), semmilyen gondot nem okoz tehát, hogy jóban van velük. A munkahelyén meg nőhiány van, elég erősen, a recepcióssal meg amennyire én tudom, nem szokás ebédelni járni :D Sőt, ami azt illeti, ebédre hazaugrik, mert én úgyis itthon vagyok mostanság, meg különben is közel dolgozik.


Telefonon max akkor beszél nővel, ha valaki call centeres felhívja, vagy egyik barátját nem tudja elérni, és inkább felhívja akkor a feleségét. A lelküket nem szokta pátyolgatni, ez elég fura is lenne. Nem az ő dolga.


Ha mindazokat a dolgokat csinálná, amit te a kérdésedben vázoltál, akkor pár dologra azért rákérdeznék, és megbeszélném vele, hogy annyira nem okés más nők lelkét pátyolgatni, meg csak úgy random a napjáról mesélni neki telefonon.

2015. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Üzenem annak ezt annak IS aki irta feljebb hogy egy nő elfogadja.

Nos, nő vagyok :) !!!


Volt barátom ilyen emberke volt, több lány ismerőse volt, eleinte persze engem sem zavart-persze neki is legyenek barátai, nemtől függetlenül.

Idővel ezek a lányok/nők elég bizalmasabb szerepet töltöttek be páromnál, ami kezdett nem tetszeni. Nem egyszeri alkalom volt az szerintem hogy felmentek hozzá (két csaj barátja is) és sütögettek. Mondom ok. Nehezen, de lenyeltem.

Aztán az egyikkel kiment sétálni este a tengerpartra, mentek biciklitúrára, még ezt is lenyeltem, de ezt már nehezebben.

Viszont azt, amikor az egyik drága nőcskéje azt irogatta neki hogy "drága", "lelkem" meg hasonló szavakat, nagyon elborult az agyam, akkor már elmondtam páromnak ogy ez igenis zavar, és tegyen ellene valamit. A válasz erre az volt : "ilyen a csaj, ő nem tehet róla".


Meg voltak még érdekes dolgok : közös képek ezekkel a barátnőivel, igen sok időt töltött is el velük igy az utóbbi időben.

Hogy megcsalt-e valaha is? Szerintem igen, de soha nem derült rá fény vagy mondta el.

Egyszer elment egy buliba (este 8 körül indult el), úgy volt hogy egyetemi bulira megy csak, végül másnap három órakor (délután !!!) ir hogy hazaért...

És akkor mesélte mi volt... hogy végül osztálytársánál kötöttek ki, hogy tök részeg volt, hogy csajok is voltak ott... és hogy alig tudott hazamenni biciklivel és elborult és ott aludt el a fűben...

Ő ilyet előtte soha nem csinált !!!

Ez kamu volt, ismertem őt.

2015. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szokott zavarni. A párom eddig minden barátjának (akár nő nemű) bemutatott, megismerkedtem velük, és meg is kedveltem mindenkit. Szerintem a titka az, hogy ne ítélj elsőre. Ismerd meg te is őket, és úgyis kiderül, hogy ki milyen viszonyt ápol a pasiddal, nem éri meg olyasmi miatt idegeskedni, ami talán csak a te fejedben létezik ;) Plusz tudod...aki meg akar csalni, az meg fog, akármit is teszel, viszont (!) a hazug embert meg hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát:) Ne aggódj feleslegesen!
2015. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!